Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1754
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, Павлодар облысында орналасқан және "Нан өнiмдерi" акционерлiк қоғамының алдында берешегi бар мекемелердiң алған азық-түлiк үшiн пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Павлодар облысы әкiмiнiң "Нан өнiмдерi" акционерлiк қоғамының республикалық бюджетке салықтық төлемдер бойынша жалпы сомасы 35850,1 мың (отыз бес миллион сегiз жүз елу мың бiр жүз) теңге, оның iшiнде заңды тұлғаларға салынатын табыс салығы бойынша 26600,2 мың (жиырма алты миллион алты жүз мың екi жүз) теңге және қосымша құнға салынатын салық бойынша - 9249,9 мың (тоғыз миллион екi жүз қырық тоғыз мың тоғыз жүз) теңге сомасында берешегiн оның республикалық бюджеттен қаржыландырылатын және Павлодар облысында орналасқан мекемелерге берген азық-түлiктiң есебiне өтеу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп республикалық бюджет пен салықтық төлемдер бойынша республикалық бюджетке берешегi бар "Нан өнiмдерi" акционерлiк қоғамы арасындағы берешектi қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес бюджеттiк мекемелерге берiлген өнiмдердiң есебiне есептесiн.
Аталған сома тiзбеде келтiрiлген мекемелердi қаржыландыру
есебiне, олардың алған азық-түлiк үшiн "Нан өнiмдерi" акционерлiк
қоғамы алдындағы берешегiн өтеуге есептелсiн.
3. Берешектi есептеу, аталған соманы 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете
отырып жүргiзiлсiн.
4. Павлодар облысының әкiмi жергiлiктi бюджеттен
қаржыландырылатын мекемелер бойынша осындай есептеу жүргiзу
мүмкiндiгiн қарастырсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1754 қаулысына
қосымша
Павлодар облысының республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын, "Нан өнiмдерi" акционерлiк
қоғамынан алған азық-түлiк үшiн берешегi бар
бюджеттiк ұйымдардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Ұйымның атауы                     |Есептеуге қабылданатын
|берешек сомасы (мың теңге)
___________________________________________________________________
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
N 108 орта мектеп                                  28,0
Бөлiмше ауруханасы                                 331,8

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1754
В целях сокращения образовавшейся задолженности учреждений, финансируемых из республиканского бюджета, расположенных в Павлодарской области и имеющих задолженность перед акционерным обществом "Хлебопродукты" за полученные продукты, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Павлодарской области о погашении задолженности акционерного общества "Хлебопродукты" по налоговым платежам в республиканский бюджет на общую сумму 35850,1 тыс. (тридцать пять миллионов восемьсот пятьдесят тысяч сто) тенге, в том числе по подоходному налогу с юридических лиц на сумму 26600,2 тыс. (двадцать шесть миллионов шестьсот тысяч двести) тенге и по налогу на добавленную стоимость - 9249,9 тыс. (девять миллионов двести сорок девять тысяч девятьсот) тенге в счет поставленных им продуктов учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета и расположенным в Павлодарской области.
2. Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести зачет задолженности между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Хлебопродукты", имеющим задолженность по налоговым платежам в республиканский бюджет, в счет поставленных продуктов бюджетным учреждениям согласно прилагаемому перечню.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений, приведенных в перечне, на погашение их задолженности перед акционерным обществом "Хлебопродукты" за полученные продукты.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
4. Акиму Павлодарской области рассмотреть возможность проведения аналогичного зачета по учреждениям, финансируемым из местного бюджета.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1754
П Е Р Е Ч Е Н Ь
бюджетных учреждений Павлодарской области,
финансируемых из республиканского бюджета,
имеющих задолженность за полученные продукты
от акционерного общества "Хлебопродукты"
--------------------------------------------------------------------
Наименование               !  Сумма задолженности,
учреждения                !   принимаемая к зачету
!   (тыс. тенге)
--------------------------------------------------------------------
Министерство транспорта и
коммуникаций
СШ N 108                               28,0
Отделенческая больница                 331,8

Мемлекеттiк тергеу комитетi                        1018,0
Iшкi iстер министрлiгi
Қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерi                 32413,2
Iшкi әскерлер қолбасшысының бас
басқармасы
5512 ә/б                                           976,2
6679 ә/б                                           1082,9
Республикалық мекемелердiң берешегiнiң
жиыны                                              35850,1

Государственный следственный           1018,0
комитет
Министерство внутренних дел
Учреждения уголовно-исполнительной     32413,2
системы
Главное управление Командующего
внутренними войсками
в/ч 5512                               976,2
в/ч 6679                               1082,9
ИТОГО                                  35850,1