Испания Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1762
"Австрия Республикасында, Испания Корольдiгiнде, Малайзияда, Түркменстанда, Жапонияда Қазақстан Республикасының Елшiлiктерiн ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 3255 U963255_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Испания Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат саны 1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап 15 адам болып бекiтiлсiн.
2. Испания Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiсiне лауазымдық шетел валютасымен жалақысы 3100 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан
Республикасы Елшiсiнiң шетел валютасындағы жалақысын негiзге ала
отырып, штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
3. Елшiлiк қызметкерлерiне медициналық көмек көрсетуге аударым
олардың шетел валютасындағы еңбек ақысының 3 процентi мөлшерiнде
белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қаржы
министрлiгiнiң келiсiмi бойынша Испания Корольдiгiндегi Қазақстан
Республикасы Елшiлiгiнiң штат кестесi мен шығыстар сметасын бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Вопросы Посольства Республики Казахстан в Королевстве Испании
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1762
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 3255 U963255_ "Об открытии посольств Республики Казахстан в Австрийской Республике, Королевстве Испании, Малайзии, Туркменистане, Японии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Королевстве Испании в количестве 15 единиц с 1 января 1997 года.
2. Установить Послу Республики Казахстан в Королевстве Испании должностной инвалютный оклад в размере 3100 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить, исходя
из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан, в соответствии
со штатным расписанием.
3. Установить отчисления на оказание медицинской помощи
сотрудникам Посольства в размере 3 процентов от их заработной платы
в иностранной валюте.
4. Министерству иностранных дел по согласованию с Министерством
финансов Республики Казахстан утвердить штатное расписание и смету
расходов Посольства Республики Казахстан в Королевстве Испании.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан