Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1768
Құқық қорғау органдарының алған материалдық құндылықтар үшiн берешегiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Мемлекеттiк салық комитетi құқық қорғау органдарына материалдық құндылықтар берген ұйымдар бойынша республикалық бюджетке салық және басқа да мiндеттi төлемдер жөнiнен жалпы сомасы 56839 мың (елу алты миллион сегiз жүз отыз тоғыз мың) теңге берешегiне қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес есептеу жүргiзсiн.
Аталған сома құқық қорғау органдарын алған материалдық
құндылықтар үшiн берешегiн өтеудi қаржыландырудың есебiне
есептелсiн.
2. Берешектi есептеу аталған соманы 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып
жүргiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы
Қаржы-бақылау комитетi құқық қорғау органдарына берiлген материалдық
құндылықтардың толықтығы мен сапасына, сондай-ақ бағалардың
негiздiлiгiне бақылау орнатсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1768 қаулысына
қосымша
Құқық қорғау органдарын қаржыландыру есебiне
есептелетiн, республикалық бюджетке төленетiн төлемдер
бойынша берешегi бар ұйымдар мен кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
мың теңге
__________________________________________________________________
Ұйымдар, кәсiпорындар және салық       | Барлығы (есептеуге
төлемдерiнiң түрлерi                   | қабылданатын сома)
___________________________________________________________________
1                     |        2
___________________________________________________________________
1.  "Большевичка" акционерлiк қоғамы,
Қостанай қаласы
барлығы                                         24242
оның iшiнде қосылған құнға салынатын
салық бойынша                                    18178
заңды тұлғаларға салынатын табыс
салығы бойынша                                   6064
2. "Фирма МЕТ Ltd" жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi, Алматы қаласы барлығы              1000
оның iшiнде қосылған құнға салынатын
салық бойынша                                    1000

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1768
В целях погашения образовавшейся задолженности правоохранительных органов за полученные материальные ценности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов и Государственному налоговому комитету Республики Казахстан произвести зачет задолженности по налоговым и другим обязательным платежам в республиканский бюджет по организациям, поставившим материальные ценности правоохранительным органам, на общую сумму 56839 тыс. (пятьдесят шесть миллионов восемьсот тридцать девять тысяч) тенге согласно прилагаемому перечню.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования правоохранительных органов на погашение задолженности за полученные материальные ценности.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
3. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан установить контроль за полнотой и качеством поставленных правоохранительным органам материальных ценностей, а также за обоснованностью цен.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1768
Перечень
организаций и предприятий, имеющих задолженность
по платежам в республиканский бюджет, засчитываемую в счет
финансирования правоохранительных органов
в тыс. тенге
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Организации, предприятия іСумма, іВ том числе по правоохранительным
и виды налоговых платежейіприни- і             органам
імаемая іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ік      іВнут-іПогра-іГосу- іМинис-іКомитет
ізачету,ірен- іничныеідарс- ітерст-інацио-
івсего  іние  івойскаітвен- іво    інальной
і       івой- і      іный   івнут- ібезопас-
і       іска  і      іслед- іреннихіности
і       і     і      іствен-ідел   і
і       і     і      іный   і      і
і       і     і      ікоми- і      і
і       і     і      ітет   і      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1            і   2   і  3  і  4   і  5   і  6   і   7
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Акционерное общество
"Большевичка",
г. Кустанай
всего                     24242   5830  18412
в т.ч. по налогу на
добавленную стоимость     18178   5830  12348
по подоходному налогу с
юридических лиц            6064          6064
2. Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Фирма
МЕТ ltd", г. Алматы
всего                      1000   1000
в т.ч. по налогу на
добавленную стоимость      1000   1000

3. "Кустанай-зернопродукт" акционерлiк қоғамы,
Қостанай қаласы
барлығы                                          17828
оның iшiнде қосылған құнға салынатын
салық бойынша                                    17828
4. "Орал нан өнiмдерi комбинаты" акционерлiк
қоғамы, Орал қаласы
барлығы                                          557
оның iшiнде экономиканы жаңғырту қоры
бойынша                                          557
5. "Латон" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi,
Алматы қаласы, барлығы                           2527
оның iшiнде қосылған құнға салынатын салық
бойынша                                          2527
6  "Көкшетау бизнес мұнай" акционерлiк қоғамы,
Көкшетау қаласы, барлығы                         45
оның iшiнде заңды тұлғаларға салынатын
салық бойынша                                    45

3. Акционерное общество
"Кустанай-зернопродукт",
г. Кустанай, всего        17828                5677    12151
в т.ч. по налогу на
добавленную стоимость     17828                5677    12151
4. Акционерное общество
"Уральский комбинат
хлебопродуктов",
г. Уральск,
всего                       557                557
в т.ч. по фонду
преобразования экономики    557                557
5. Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Латон",
г. Алматы, всего           2527                2527
в т.ч. по налогу на
добавленную стоимость      2527                2527
6. Акционерное общество
"Кокшетау бизнес мунай",
г. Кокшетау, всего           45                               45
в т.ч. по подоходному
налогу с юридических лиц     45                               45