Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 шiлдедегi N 923 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 қаңтар N 12. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.10.03. N 1410 қаулысымен. ~P971410
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ғылыми-техникалық саладағы мемлекеттiк меншiк объектiлерiн
жекешелендiру жөнiндегi ұйымдастыру шаралары туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 шiлдедегi N 923 қаулысының
қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 32,
293-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Ғылыми-техникалық
сала объектiлерiн жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның
құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Дүйсенов Д.Т.       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң орынбасары, комиссия
төрағасы
Бахмутова Е.Л.      - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Әлеуметтiк сала
департаментiнiң бастығы
Құсайынов А.Қ.      - Қазақстан Республикасының Бiлiм
министрлiгi жоғары бiлiм және ғылым
бас басқармасы бастығының орынбасары
Мұхаметжанов С.Н.   - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгiнiң орынбасары
Г.Г.Штойк, Н.А.Коржова, Е.Ө.Медеуов, Ғ.I.Оразбақов аталған
комиссияның құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1996 г. N 923
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 12. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 октября 1997 г. N 1410 ~P971410
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Правительства Республики
Казахстан от 23 июля 1996 г. N 923
P960923_
"Об организационных
мерах по приватизации объектов государственной собственности в
научно-технической сфере" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32,
ст. 293) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по приватизации
объектов научно-технической сферы при Правительстве Республики
Казахстан:
Дуйсенова Д.Т.      - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем комиссии
Бахмутову Е.Л.      - начальника Департамента социальной
сферы Министерства финансов Республики
Казахстан
Кусаинова А.К.      - заместителя начальника Главного
управления высшего образования и науки
Министерства образования Республики
Казахстан
Мухаметжанова С.Н.  - заместителя Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Штойка Г.Г.,
Коржову Н.А., Медеуова Е.У., Оразбакова Г.И.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан