Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 908 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 57
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қарағанды көмiр бассейнiнiң кәсiпорындарын қаржы-экономикалық
сауықтыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 908 қаулысының 2-қосымшасына
мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
қарыздар құрылымын бағалау және талдау, оларды өтеу тетiгi мен
мерзiмдерiн белгiлеу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Розе В.Е.         - Меммүлiктi басқару жөнiндегi Қарағанды
аумақтық комитетiнiң төрағасы, Қарағанды
облысы әкiмiнiң орынбасары, комиссия
төрағасы
Қынатов М.П.      - Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi
банкi басқармасы төрағасының бiрiншi
орынбасары, төрағаның орынбасары;
аталған құрамнан Б.М.Имашев, М.С.Итеғұлов шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 г. N 908
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 г. N 57
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение 2 к постановлению Правительства Республики
Казахстан от 16 июля 1996 г. N 908
P960908_
"О дополнительных мерах
по финансово-экономическому оздоровлению предприятий Карагандинского
угольного бассейна" следующие изменения:
ввести в состав комиссии по оценке и анализу структуры долгов,
разработке механизма и сроков их погашения:
Розе В.Е.               - председателя Карагандинского
территориального комитета по
управлению государственным имуществом,
заместителя акима Карагандинской
области, председателем комиссии
Кынатова М.П.           - первого заместителя Председателя
Правления государственного
Реабилитационного банка Республики
Казахстан, заместителем председателя;
вывести из указанного состава Имашева Б.М., Итегулова М.С.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан