Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 9 қазандағы N 851 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 14 қаңтардағы N 60
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының аумағында радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиiлiктi құрылғыларды алу, жобалау, жасау (орнату) пайдалану және шет елдерден әкелу тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 9 қазандағы N 851 P920851_ қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 39, 558-құжат) бекiтiлген "Қазақстан Республикасының аумағында радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиiлiктi құрылғыларды алу, жобалау, жасау (орнату) пайдалану және шет елдерден әкелу тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Ережеге мынадай
толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақтың үшiншi абзацындағы "Қорғаныс министрлiгi" деген
сөзден кейiн "Мемлекеттiк тергеу комитетi" деген сөзбен
толықтырылсын;
22-тармақтағы "органдары" деген сөзден кейiн "Мемлекеттiк тергеу
комитетi" деген сөзбен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 г. N 851
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 г. N 60
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в Положение о порядке приобретения, проектирования, строительства /установки/, эксплуатации на территории Республики Казахстан и ввоза из-за границы радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, утвержденное постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 г. N 851 P920851_ "Об утверждении Положения о порядке приобретения, строительства /установки/, эксплуатации на территории Республики Казахстан и ввоза из-за границы радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 39, ст. 558), следующие
дополнения:
в абзаце третьем пункта 2 после слов "Министерством обороны"
дополнить словами "Государственным следственным комитетом";
в пункте 22 после слова "Органы" дополнить словами
"Государственного следственного комитета".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан