Ғылыми-технологиялық даму жөнiндегi мемлекетаралық комитетке және Мемлекетаралық ғылыми-технологиялық кеңеске өкiлеттi өкiлдер тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 28 қаңтардағы N 117
1995 жылғы 3 қарашадағы Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң жалпы ғылыми-технологиялық кеңiстiгiн құру туралы келiсiмнiң 5-бабын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналар Қазақстан Республикасының өкiлеттi өкiлдерi болып тағайындалсын:
Ғылыми-технологиялық даму жөнiндегi мемлекетаралық комитетке Владимир Сергеевич Школьник - Қазақстан Республикасының Ғылым министрi - Ғылым академиясының президентi;
Мемлекетаралық ғылыми-техникалық кеңеске - Алмас Олжабайұлы Қосынов - Қазақстан Республикасының Ғылым министрi - Ғылым академиясы президентiнiң орынбасары.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О назначении полномочных представителей в Межгосударственный комитет по научно-технологическому развитию и Межгосударственный научно-технический совет
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 1997 г. N 117
Во исполнение статьи 5 Соглашения о создании общего научно-технологического пространства государств-участников Содружества Независимых Государств от 3 ноября 1995 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить полномочными представителями Республики Казахстан:
в Межгосударственном комитете по научно технологическому развитию - Школьника Владимира Сергеевича - Министра науки - президента Академии наук Республики Казахстан;
в Межгосударственном научно-техническом совете - Косунова Алмаса Олжабаевича - заместителя Министра науки - президента Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан