Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорының 1997 жылға арналған бюджетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 6 ақпан N 167
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорының 1997 жылға арналған бюджетi қосымшаға сәйкес кiрiсi бойынша 6630.0 млн. теңге, шығысы бойынша - 6630.0 млн. теңге сомасында бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорының 1997 жылға арналған бюджетiнiң кiрiсi меншiк нысаны мен қызметiнiң түрлерiне қарамастан жұмыс берушiлердiң, кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын азаматтардың сақтандыру жарналарының есебiнен құралады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi қосымшада көрсетiлген жәрдемақыларды төлегеннен кейiн, облыстар бойынша мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына түскен қаражаттың қалдығын кейiн аймақтар бойынша қайта бөлу үшiн Республикалық қордың шотына орталықтандыруды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына сақтандыру жарналарының толық және уақытылы жиналуын, сондай-ақ төлеу мен өтеудiң белгiленген тәртiбiн қатаң сақтай отырып, қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуын қамтамасыз ету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi салық
төлеушiлердiң қызметiн тексерiстер жүргiзу кезiнде Қазақстан
Республикасының Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына сақтандыру
жарналарының толық және уақытылы төленуi мәселелерiн мiндеттi түрде
тексерiп, кейiн халықты әлеуметтiк қорғау органдарына хабарлайтын
болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 6 ақпандағы
N 167 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк әлеуметтiк
сақтандыру қорының 1997 жылға арналған бюджетi
КIРIСТЕР
млн. теңге
Жұмыс берушiлердiң, меншiк нысаны мен қызмет түрлерiне қарамастан
кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын азаматтардың сақтандыру жарнасының
аударымы                                              6630,0
Кiрiстердiң жиыны                                6630,0
ШЫҒЫСТАР
1. Еңбекке уақытша жарамсыздығына байланысты
жәрдемақы (оның iшiнде еңбек жарақаты мен
кәсiби ауруларға байланысты)                  4282,0
2. Жүктiлiгiне және босануына байланысты
жәрдемақы                                     2022,0
3. Бала туғанда берiлетiн жәрдемақы               191,0

О бюджете Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан на 1997 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 167
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить бюджет Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан на 1997 год: по доходам в сумме 6630,0 млн. тенге, расходам - 6630,0 млн. тенге согласно приложению.
2. Установить, что доходы бюджета Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан на 1997 год формируются за счет страховых взносов работодателей, граждан, занимающихся предпринимательской деятельностью, независимо от форм собственности и видов деятельности.
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обеспечить после выплат пособий, указанных в приложении, централизацию остатков средств, поступающих в Фонд государственного социального страхования, по областям на счет республиканского Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан, для последующего перераспределения средств по регионам.
4. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, акимам областей и г. Алматы принять необходимые меры по обеспечению полного и своевременного сбора страховых взносов в Фонд государственного социального страхования Республики Казахстан, а также целевого использования средств при строгом соблюдении установленного порядка выплат и возмещений.
5. Государственному налоговому комитету Республики Казахстан при проведении проверок деятельности налогоплательщиков в обязательном порядке проверять вопросы полноты и своевременности уплаты страховых взносов в Фонд государственного социального страхования Республики Казахстан, с последующим информированием органов социальной защиты.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 167
Бюджет Фонда государственного социального
страхования Республики Казахстан на 1997 год
ДОХОДЫ                  в млн. тенге
Отчисления страховых взносов работодателей,
граждан, занимающихся предпринимательской
деятельностью, независимо от форм собственности
и видов деятельности                                   6630,0
Итого доходов                                          6630,0
РАСХОДЫ
1. Пособия по временной нетрудоспособности                4282,0
(в том числе от трудового увечья и
профессионального заболевания)
2. Пособия по беременности и родам                        2022,0
3. Пособия при рождении ребенка                            191,0

4. Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы                    81,0
5. Сауықтыру қызметтерi                            54,0
Шығыстардың жиыны                                6630,0

4. Пособия на погребение                                    81,0
5. Оздоровительные услуги                                   54,0
Итого расходов                                         6630,0