Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы қыркүйектегi Әзiрбайжан Республикасына және Грузия Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 11 ақпандағы N 192
Қазақстан Республикасы, Әзiрбайжан Республикасы, Грузия Республикасы арасындағы өзара тиiмдi ынтымақтастықты одан әрi дамыту және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы қыркүйекте Әзiрбайжан Республикасына және Грузия Республикасына сапары барысында қол қойылған келiсiмдер мен басқа да шешiмдердi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 16-17 қыркүйекте Әзiрбайжан Республикасына және 17-18 қыркүйекте Грузия Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспары (қоса
берiлiп отыр) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен мемлекеттiк
комитеттерi шаралар жоспарында көзделген тапсырмаларды орындау
жөнiнде нақты шаралар қолдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 11 ақпандағы
N 192 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы
16-17 қыркүйекте Әзiрбайжан Республикасына ресми
сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен
уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________
N  |     Құжаттың, уағдаластықтың атауы    | Орындалу мерзiмдерi
р/с|                                       |
___________________________________________________________________
1 |                    2                  |          3
____________________________________________________________________
1.  Экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi      1997 жылдың
қазақстан-әзiрбайжан үкiметаралық         II тоқсаны
бiрлескен комиссиясын құру жөнiнде
ұсыныс енгiзу
2.  Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан
Республикасы арасындағы негiзгi             __"__
қарым-қатынастар туралы шартты бекiту
туралы ұсыныс енгiзу
3.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi          __"__
арасындағы әуе қатынасы туралы
келiсiмдi бекiту туралы ұсыныс енгiзу
4.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен    1997 жылдың
Әзiрбайжан Республикасы Үкiметi          II тоқсаны
арасындағы халықаралық автомобиль
қатынастары туралы келiсiмдi күшiне
енгiзу жөнiнде мемлекеттiк iшкi
рәсiмдердi өткiзу бойынша ұсыныс
енгiзу

О мерах по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан в Азербайджанскую Республику и Республику Грузию в сентябре 1996 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 г. N 192
В целях дальнейшего развития взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан, Азербайджанской Республикой, Республикой Грузией и реализации соглашений и других решений, подписанных в ходе визита Президента Республики Казахстан в Азербайджанскую Республику и Республику Грузию в сентябре 1996 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить планы мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан в Азербайджанскую Республику 16-17 сентября и Республику Грузию 17-18 сентября 1996 года (прилагаются).
2. Министерствам и государственным комитетам Республики Казахстан принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных планами мероприятий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 г. N 192
П Л А Н
мероприятий по реализации соглашений и договоренностей,
достигнутых в ходе официального визита Президента Республики
Казахстан в Азербайджанскую Республику 16-17 сентября 1996 года
--------------------------------------------------------------------
N  !Наименование документа, ! Срок ! Ответственные ! Ответственные
п/п!договоренности          !испол-! за исполнение ! за контроль
!                        !нения !               !
--------------------------------------------------------------------
1 !           2            !  3   !       4       !       5
--------------------------------------------------------------------
1. Представить предложение    II    Минпромторг,    Отдел внешних
по созданию совместной       квар-  МИД             связей и
Межправительственной         тал                    протокола
казахстанско-азербайджанской 1997
комиссии по экономическому   года
сотрудничеству
2. Представить предложение    -"-   МИД,            То же
о ратификации Договора              Минэкономики,
об основах отношений между          Минпромторг
Республикой Казахстан
и Азербайджанской
Республикой
3. Представить предложение    -"-   Минтранском,    Отдел реформ
о ратификации Соглашения            МИД             предприятий
между Правительством
Республики Казахстан и
Правительством
Азербайджанской Республики
о воздушном сообщении
4. Представить предложение   II     Минтранском,    Отдел реформ
по проведению внутригосу-    квар-  МИД             предприятий
дарственных процедур по      тал
вступлению в силу Соглашения 1997
между Правительством         года
Республики Казахстан и
Правительством
Азербайджанской Республики
о международном
автомобильном сообщении

5.  Қазақстан Республикасының Үкiметi
мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi    __"__
арасындағы жастар және спорт
саласындағы ынтымақтастық туралы
келiсiмдi күшiне енгiзу жөнiнде
мемлекеттiк iшкi рәсiмдердi өткiзу
бойынша ұсыныс енгiзу
6.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi
арасындағы зейнетақымен қамтамасыз        __"__
ету саласындағы ынтымақтастық туралы
келiсiмдi күшiне енгiзу жөнiнде
мемлекеттiк iшкi рәсiмдердi өткiзу
бойынша ұсыныс енгiзу
7.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi
арасындағы инвестицияларды қолдау         __"__
және өзара қорғау туралы келiсiмдi
күшiне енгiзу жөнiнде мемлекеттiк iшкi
рәсiмдердi өткiзу бойынша ұсыныс
енгiзу. Негiзгi бағыттарды және
ынтымақтастық бағдарламасын айқындап,
инвестицияларды қолдау және қорғау
саласындағы ынтымақтастық жөнiндегi
жұмыстарды үйлестiру үшiн
сарапшылар-консультанттар құрамын құру
8.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен    1997 жылдың
Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi       II тоқсаны
арасындағы қос салық салуды болдырмау
және табыс пен мүлiкке қатысты салық
салудан жалтаруға жол бермеу туралы
келiсiмдi бекiту туралы ұсыныс енгiзу
9.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен       "
Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi
арасындағы мұнай-газ өнеркәсiбi
саласындағы ынтымақтастық туралы
келiсiмдi күшiне енгiзу жөнiнде
мемлекеттiк iшкi рәсiмдердi өткiзу
бойынша ұсыныс енгiзу
10. Өзбекстан Республикасы, Әзiрбайжан       1997 жылдың
Республикасы, Грузия және Түркменстан    II тоқсаны
арасындағы транзиттiк тасымалдарды
реттеу саласындағы ынтымақтастық
туралы келiсiмге Қазақстан
Республикасының қосылу мәселесiн
пысықтау
_____________________________________________________________
Орындауға жауаптылар    | Бақылау жасауға жауаптылар
_____________________________________________________________
4             |            5
_____________________________________________________________
Өнеркәсiпсаудаминi,          Сыртқыбайланыстар және
Сыртқыiсминi                 хаттама бөлiмi
Сыртқыiсминi, Экономминi,    Бұл да сол
Өнеркәсiпсаудаминi
Көлiккомминi, Сыртқыiсминi   Кәсiпорындарды реформалау бөлiмi
Көлiккомминi, Сыртқыiсминi   Кәсiпорындарды реформалау бөлiмi
Жастурспортминi,             Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi
Сыртқыiсминi
Еңбек және әлеуметминi,      Қаржы және әлеуметтiк реформалар
Сыртқыiсминi, Қаржыминi      бөлiмi
Қаржыминi, Меминвесткомы,    Бұл да сол
Экономминi
Қаржыминi, Мемлекеттiк       Қаржы және әлеуметтiк реформалар
салық комитетi, Сыртқыiсминi  бөлiмi
Мұнайгазминi, Экономминi,    Кәсiпорындарды реформалау бөлiмi
Сыртқыiсминi
Көлiккоминi, Сыртқыiсминi    Кәсiпорындарды реформалау бөлiмi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 11 ақпандағы
N 192 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы

5. Представить предложение   -"-    Минмолтурспорт, Отдел социально-
по проведению внутригосу-           МИД             культурного
дарственных процедур по                             развития
вступлению в силу
Соглашения между
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Азербайджанской Республики
о сотрудничестве в области
молодежи и спорта
6. Представить предложение   -"-    Минтрудсоцэащиты, Отдел финансов
по проведению внутригосу-           МИД, Минфин       и социальных
дарственных процедур по                               реформ
вступлению в силу
Соглашения между
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Азербайджанской Республики
о сотрудничестве в области
пенсионного обеспечения
7. Представить предложение   -"-    Минфин,         То же
по проведению внутригосу-           Госкоминвест,
дарственных процедур по             Минэкономики
вступлению в силу Соглашения
между Правительством
Республики Казахстан и
Правительством Азербайджанской
Республики о поощрении и
взаимной защите инвестиций.
Сформировать состав экспертов-
консультантов для координации
работ по сотрудничеству в
области поощрения и защиты
инвестиций, определив
основные направления и
программу сотрудничества
8. Представить предложение   II     Минфин,          Отдел финансов
о ратификации Конвенции      квар-  Госналогкомитет, и социальных
между Правительством         тал    Минэкономики,    реформ
Республики Казахстан и       1997   МИД
Правительством               года
Азербайджанской Республики
об избежании двойного
налогообложения и
предотвращении уклонения
от налогообложения в
отношении налогов на доходы
и на имущество
9. Представить предложение   -"-    Миннефтегазпром, Отдел реформ
по проведению внутригосу-           Минэкономики,    предприятий
дарственных процедур по             МИД
вступлению в силу Соглашения
между Правительством
Республики Казахстан и
Правительством
Азербайджанской Республики
о сотрудничестве в области
нефтегазовой промышленности
10. Проработать вопрос о     II     Минтранском,     Отдел реформ
присоединении Республики     квар-  МИД              предприятий
Казахстан к Соглашению о     тал
сотрудничестве в области     1997
регулирования транзитных     года
перевозок между Республикой
Узбекистан, Азербайджанской
Республикой, Республикой
Грузией и Туркменистаном
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 г. N 192
П Л А Н
мероприятий по реализации соглашений и договоренностей,
достигнутых в ходе официального визита Президента

17-18 қыркүйекте Грузия Республикасына ресми
сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен
уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________
N  |     Құжаттың, уағдаластықтың атауы    | Орындалу мерзiмдерi
р/с|                                       |
___________________________________________________________________
1 |                    2                  |          3
____________________________________________________________________
1.  Экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi      1997 жылдың
қазақстан-грузия үкiметаралық             II тоқсаны
бiрлескен комиссиясын құру жөнiнде
ұсыныс енгiзу
2.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Грузия Республикасының Үкiметi арасындағы     "
транзит тәртiбi туралы келiсiмдi
күшiне енгiзу жөнiнде мемлекеттiк iшкi
рәсiмдердi өткiзу бойынша ұсыныс енгiзу
3.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен    1997 жылдың
Грузия Республикасының Үкiметi           II тоқсаны
арасындағы инвестицияларды қолдау
және өзара қорғау туралы келiсiмдi
күшiне енгiзу жөнiнде мемлекеттiк
iшкi рәсiмдердi өткiзу бойынша ұсыныс
енгiзу. Негiзгi бағыттарды және
ынтымақтастық бағдарламасын айқындап,
инвестицияларды қолдау және қорғау
саласындағы ынтымақтастық жөнiндегi
жұмыстарды үйлестiру үшiн
сарапшылар-консультанттар құрамын құру
4.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Грузия Республикасының Үкiметi               "
арасындағы азаматтық және қылмыстық
iстер жөнiндегi өзара құқықтық көмек
туралы шартты бекiту туралы ұсыныс
енгiзу
5.  Қазақстан Республикасының Үкiметi
мен Грузия Республикасының Үкiметi
арасындағы олар азаматы болып               "
табылатын мемлекетте жазасын өтеу
үшiн бас бостандығынан айыруға
сотталған адамдарды беру туралы
шартты бекiту туралы ұсыныс енгiзу
6.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен    1997 жылдың
Грузия Республикасының Үкiметi           II тоқсаны
арасындағы оларды қылмыстық
жауапкершiлiкке тарту үшiн немесе
үкiмдi орындау үшiн қылмыс жасаған
адамдарды беру туралы шартты бекiту
туралы ұсыныс енгiзу
7.  Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Грузия Республикасының Үкiметi               "
арасындағы өндiрiстiк кооперациялар
туралы келiсiмдi күшiне енгiзу жөнiнде
мемлекеттiк iшкi рәсiмдердi өткiзу
бойынша ұсыныс енгiзу

Республики Казахстан в Республику Грузию 17-18 сентября
1996 года
--------------------------------------------------------------------
N ! Наименование документа, !Срок  ! Ответственные ! Ответственные
п/п! договоренности          !испол-! за исполнение ! за контроль
!                         !нения !               !
--------------------------------------------------------------------
1 !            2            !  3   !       4       !      5
--------------------------------------------------------------------
1. Представить предложение    II     Минпромторг,    Отдел внешних
по созданию совместной     квар-  МИД             связей и
Межправительственной       тал                    протокола
казахстанско-грузинской    1997
комиссии по экономическому года
сотрудничеству
2. Представить предложение    -"-    Минтранском,    Отдел реформ
по проведению внутригосу-         Минэкономики    предприятий
дарственных процедур по
вступлению в силу
Соглашения между
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Республики Грузии о порядке
транзита
3. Представить предложение    -"-    Минэкономики,   Отдел финансов
по проведению внутригосу-         МИД             и социальных
дарственных процедур по                           реформ
вступлению в силу
Соглашения между
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Республики Грузии о
поощрении и взаимной
защите инвестиций.
Сформировать состав
экспертов-консультантов
для координации работ по
сотрудничеству в области
поощрения и защиты
инвестиций, определив
основные направления и
программу сотрудничества
4. Представить предложение    -"-    Минюст,         Отдел обороны
о ратификации Договора            МИД             и правопорядка
между Республикой
Казахстан и Республикой
Грузией о взаимной
правовой помощи по
гражданским и уголовным
делам
5. Представить предложение    -"-    Минюст, МВД,    То же
о ратификации Договора            МИД
между Республикой
Казахстан и Республикой
Грузией о передаче лиц,
осужденных к лишению
свободы, для отбывания
наказания в государстве,
гражданами которого они
являются
6. Представить предложение    -"-    Минюст, МВД,    То же
о ратификации Договора            МИД
между Республикой
Казахстан и Республикой
Грузией о выдаче лиц,
совершивших преступление
для привлечения их к
уголовной ответственности
или для приведения приговора
в исполнение
7. Представить предложение    II     Минпромторг,    Отдел реформ
по проведению внутригосу-  квар-  МИД             предприятий
дарственных процедур по    тал
вступлению в силу          1997
Соглашения между           года
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Республики Грузии о
производственной кооперации