Запастағы офицерлердi әскери қызметке шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 17 ақпандағы N 229
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiндегi бастапқы офицер лауазымдарының жасақталмауына байланысты "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 17-бабының негiзiнде Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1997 жылы әскери-есептiк немесе азаматтық, тиiстi әскери
сабақтас мамандықтар бойынша әскери қызметiн өткермеген запастағы
офицерлер үш жыл мерзiмге әскери қызметке шақырылсын.
2. 1997 жылы запастағы офицерлердi әскери қызметке шақыруды
жүргiзуге арналған әскери-есептiк мамандықтардың тiзбесi және осы
мамандықтар бойынша шақырылатын азаматтардың саны бекiтiлсiн (қоса
берiлiп отыр).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 17 ақпандағы
N 229 қаулысымен
бекiтiлген
Запастағы офицерлердi 1997 жылы әскери қызметке
шақыруға арналған әскери-есептiк мамандықтардың
және осы мамандықтар бойынша шақырылатын
азаматтар санының
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Мамандық                                    Саны, адам
___________________________________________________________________
Офицер:
мотоатқыштар әскерi                                 60
танк әскерi                                         50
ракета әскерi мен артиллерия                        50
әуе қорғанысы әскерi                                40
құрлықтағы әскерлердiң әуе қорғанысы                25
Әскери-Әуе Күштерi                                  60
инженерлiк әскер                                    20
химиялық әскер                                      15
байланыс                                            110
бронетанк қызметi                                   30
ракета-артиллерия қару-жарағы қызметi               20
медицина қызметi                                    20
мүлiк-зат қызметi                                   10
азық-түлiк қызметi                                  10
жанар-жағар май материалдары қызметi                5
қаржы қызметi                                       10
тәрбиелiк және әлеуметтiк-құқық жұмыстары бойынша   50
әскери прокуратураға арналған заңгер                25
Мемлекеттiк тергеу комитетiне арналған заңгер       25
___________________________________________________________________
Жиыны                                            635
___________________________________________________________________

О призыве офицеров запаса на военную службу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1997 г. N 229
В связи с образовавшимся некомплектом первичных офицерских должностей в Вооруженных Силах Республики Казахстан, на основании статьи 17 Закона Республики Казахстан Z939000_ "О всеобщей воинской обязанности и военной службе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Призвать в 1997 году на военную службу сроком на три года офицеров запаса, не прошедших военную службу, по военно-учетным или гражданским, родственным соответствующим военным, специальностям.
2. Утвердить перечень военно-учетных специальностей для проведения в 1997 году призыва офицеров запаса на военную службу и количество граждан, призываемых по этим специальностям (прилагается).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕН
постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1997 г. N 229
П Е Р Е Ч Е Н Ь
военно-учетных специальностей для проведения
в 1997 году призыва офицеров запаса на военную
службу и количество граждан, призываемых по
этим специальностям
--------------------------------------------------------------------
Специальность              !  Количество, человек
--------------------------------------------------------------------
Офицер:
мотострелковых войск                             60
танковых войск                                   50
ракетных войск и артиллерии                      50
войск ПВО                                        40
ПВО сухопутных войск                             25
Военно-Воздушных Сил                             60
инженерных войск                                 20
химических войск                                 15
связи                                           110
бронетанковой службы                             30
службы ракетно-артиллерийского вооружения        20
медицинской службы                               20
вещевой службы                                   10
продовольственной службы                         10
службы горючего и смазочных материалов            5
финансовой службы                                10
по воспитательной и социально-правовой работе    50
юрист для военной прокуратуры                    25
юрист для Государственного следственного         25
комитета
--------------------------------------------------------------------
ВСЕГО                            635
--------------------------------------------------------------------