Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1138 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 28 ақпандағы N 239
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк техникалық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1138 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1. С.Б.Ахметова пен В.И.Себряев Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк техникалық комиссияның құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 239
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1138 P961138_ "О составе Государственной технической комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан" следующее изменение:
вывести из состава Государственной технической комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан Ахметова С.Б., Себряева В.И.
Премьер-Министр
Республики Казахстан