Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк техникалық комиссияны тарату және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 20 ақпандағы N 240
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк-техникалық комиссия таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан консультативтiк-кеңесшi орган - Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құрылсын.
Ескерту. Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комиссия
таратылды - ҚР Үкіметінің 1997.05.10. N 684 "ҚБПҮ"
қаулысымен. (РҚАО-ға түскен жоқ)
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Дүйсенов Дүйсенбай Төлеубайұлы Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның төрағасы болып тағайындалсын.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комиссия туралы ереженi әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына тапсырсын.
5. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 қазандағы N 903-33 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об упразднении Государственной технической комиссии по защите информации при Кабинете Министров Республики Казахстан и образовании Государственной комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 240
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Упразднить Государственную техническую комиссию по защите информации при Кабинете Министров Республики Казахстан.
2. Образовать при Правительстве Республики Казахстан консультативно-совещательный орган - Государственную комиссию по защите информации при Правительстве Республики Казахстан. <*>
Сноска. Государственная комиссия по защите информации при Правительстве РК упразднена постановлением Правительства РК от 10 мая 2000 г. N 684 "ДСП" (в РЦПИ не поступало) .
3. Назначить Председателем Государственной комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Дуйсенова Дюсембая Тюлеубаевича.
4. Аппарату Правительства Республики Казахстан в месячный срок разработать и представить на утверждение Правительства Республики Казахстан Положение о Государственной комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан.
5. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1992 г. N 903-33.
Премьер-Министр
Республики Казахстан