Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 814 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 25 ақпандағы N 262
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының Елабуга қаласындағы автомобиль зауытының қуаттары кешенiн бiрлесiп құру туралы үкiметаралық Келiсiмнiң жүзеге асырылуына қатысуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 814 қаулысының қосымшасына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
акцияларының мемлекеттiк пакетi "ЕлАЗ-инвест" мемлекетаралық
консорциумының жарғылық қорына берiлетiн акционерлiк қоғамдардың
тiзбесiнен "Тәжiрибе - қорғасын" АҚ "Өскемен қаласы - 77,2%" деген
сөздер алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы
N 814 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қазандағы N 1254 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1997 г. N 262
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 814 P960814_ "Об участии Республики Казахстан в реализации межправительственного Соглашения о совместном создании комплекса мощностей автомобильного завода в г. Елабуге" следующее изменение:
из перечня акционерных обществ, государственный пакет акций которых передается в уставный фонд межгосударственного консорциума "ЕлАЗ-инвест", исключить слова "АО "Опытно-свинцовый завод", г. Усть-Каменогорск - 77,2%".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 1996 г. N 1254 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 814".
Премьер-Министр
Республики Казахстан