Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қарашадағы N 1374 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 ақпандағы N 275
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қарашадағы N 1374 P961374_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты қызметкерлерiнiң құрылымы және штат санына мынадай өзгертулер (уақытша) енгiзiлсiн:
"Премьер-Министрдiң кеңесшiлерi мен көмекшiлерi тобы" жолындағы
"6" саны "7" санымен ауыстырылсын;
"Барлығы" жолындағы "270" және "371" сандары "271" және "372"
сәйкес сандарымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1996 г. N 1374
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 1997 г. N 275
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в структуру и штатную численность работников Аппарата Правительства Республики Казахстан, утвержденную постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1996 г. N 1374 P961374_ "Об Аппарате Правительства Республики Казахстан", следующие изменения (временно):
по строке "Группа советников и помощников Премьер-Министра" цифру "6" заменить цифрой "7";
по строке "Всего" цифры "270" и "371" заменить соответственно цифрами "271" и "372".
Премьер-Министр
Республики Казахстан