Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 10 қыркүйектегi N 1102 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 28 ақпандағы N 281
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Жоғары дипломатиялық мектебiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 10 қыркүйектегi N 1102 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 36, 347-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
атауындағы және мәтiндегi "Жоғары дипломатиялық мектебiн", "Жоғары дипломатиялық мектебiнiң" деген сөздер "Дипломатиялық Академиясын", "Дипломатиялық Академиясының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Дипломатиялық Академиясының профессор-оқытушылар құрамына және басқа да қызметкерлерiне "Қазақстан Республикасында еңбекақы төлеудi ұйымдастыруды жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 6 ақпандағы N 170 P970170_ қаулысында көзделген, Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Дипломатиялық Академиясының басшы және профессор-оқытушылар құрамының еңбекақы ставкаларына және лауазымдық жалақыларына, сондай-ақ оқу сабақтарын жүргiзгенi үшiн әрбiр сағаттық төлем ставкаларына 1,75 өсiру коэффициентiн белгiлеп, еңбекақы төлеу шарттарын қолдансын";
7-тармақтағы "2" саны "3" санымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1996 г. N 1102
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1997 г. N 281
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1996 г. N 1102 P961102_ "О создании Высшей дипломатической школы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 347) следующие изменения и дополнение:
в названии и тексте слова "Высшей дипломатической школы", "Высшую дипломатическую школу" заменить словами "Дипломатической Академии", "Дипломатическую Академию";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"распространить на профессорско-преподавательский состав и других работников Дипломатической Академии Министерства иностранных дел Республики Казахстан условия оплаты труда, предусмотренные постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 170 "О совершенствовании организации оплаты труда в Республике Казахстан", установив Дипломатической Академии Министерства иностранных дел Республики Казахстан повышающий коэффициент 1,75 к ставкам заработной платы и должностным окладам руководящего и профессорско-преподавательского состава, а также к ставкам почасовой оплаты за проведение учебных занятий";
в пункте 7 цифру "2" заменить цифрой "3".
Премьер-Министр
Республики Казахстан