Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 ақпандағы N 110 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 наурыз N 289. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1176 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қарудың жекелеген түрлерi айналымын мемлекеттiк бақылау туралы"
Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 ақпандағы
N 110
P950110_
қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
Аталған қаулының "Қазақстан Республикасындағы қарудың жекелеген
түрлерi айналымының ережелерi" деген 1-қосымшасы мынадай редакциядағы
16-а қосымшасымен толықтырылсын:
16-а қосымша
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясының Зоология және жануарлардың ген қоры
институтының қызметкерлерi үшiн атыс қаруы мен
оқ-дәрiлердiң тиiстiлiгiнiң
ТАБЕЛI
____________________________________________________________________
Рет|     Ұйымның атауы        |         Атыс қаруы
NN |      (кәсiпорын),        |____________________________________
|        лауазымы          |7,62 калибрлi  |5,6 калибрлi "Барс"
|                          |аңшы карабиндер|шағын калибрлi
|                          |               |карабин винтовкалар
____|__________________________|_______________|____________________
1  |            2             |       3       |         4
____|__________________________|_______________|____________________
Териология лабораториясы
Жетекшi ғылыми қызметкер          1
Аға ғылыми қызметкер                                2
Ғылыми қызметкер                  1                 1
Инженер                                             1
Орнитология лабораториясы
Аға ғылыми қызметкер                                1
Ғылыми қызметкер                                    1
Ескертулер:
1. Экспедиция кезеңiнде штаттағы қызметкерлердi атыс қаруымен және оларға арналған оқ-дәрiмен қамтамасыз ету үшiн институттың 10 бiрлiктен аспайтын әскери үлгiдегi калибрi 7,62 мм карабиндерi болады.
2. Қолда бар қаруға оқтың қажеттiлiгi мынадай нормаларға сүйенiп есептеледi: жануарларды атып алу үшiн - бiр басқа 5 оқ, жыртқыш аңдардан қорғану үшiн - бiр карабинге 10 оқ, терiсi қымбат аң мен құс атып алу үшiн - әрбiр терiге немесе құсқа 3 оқтан, үйрену мақсатына бiр қару бiрлiгiне 10 оқтан.
Ұйымда сақтауда жатқан оқтың жалпы саны екi жылға қажеттi мөлшерден аспауға тиiс.
3. Қару беру туралы экспедициялық жұмыстар жүргiзу кезiнде қажеттi шешiмдi қаруды сақтау рұқсаты рәсiмделген институт басшысы қабылдайды және ол тек оның жазбаша рұқсатымен берiледi".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1995 г. N 110
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 289. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2000 г. N 1176 ~P001176.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 2 февраля 1995 г. N 110
P950110_
"О мерах по реализации Закона
Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом
отдельных видов оружия" следующее дополнение:
приложение 1 "Правила оборота отдельных видов оружия в
Республике Казахстан" к указанному постановлению дополнить
приложением 16-а в следующей редакции:
Приложение 16-а
"
Табель
положенности огнестрельного оружия и боевых
припасов для работников Института зоологии
и генофонда животных Министерства науки -
Академии наук Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
N і  Наименование организации і      Огнестрельное оружие
п/пі  (предприятия), должность іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і                           іохотничьи карабины імалокалиберные
і                           і   калибра 7,62    івинтовки карабин
і                           і                   і"Барс" калибра
і                           і                   і 5,6
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1 і            2              і         3         і        4
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Лаборатория териологии
Ведущий научный сотрудник           1
Старший научный сотрудник                           2
Научный сотрудник                   1               1
Инженер                                             1
Лаборатория орнитологии
Старший научный сотрудник                           1
Научный сотрудник                                   1
Примечания:
1. Для обеспечения на период экспедиции штатных сотрудников огнестрельным оружием и боевыми припасами к ним институт может иметь карабины армейских образцов калибра 7,62 мм не более 10 единиц.
2. Потребность патронов на имеющееся оружие рассчитывается, исходя из следующих норм: для отстрела животных - 5 патронов на голову, для защиты от хищных зверей - 10 патронов на карабин, для отстрела пушных зверей и боровой дичи - 3 патрона на каждую шкуру или тушку дичи, на учебные цели - 10 патронов на одну единицу оружия.
Общее количество патронов, находящихся на хранении в организации, не должно превышать двухгодичной потребности.
3. Решение о выдаче оружия, которое необходимо при проведении экспедиционных работ, принимает руководитель института, на которого оформлено разрешение на хранение оружия, и оно выдается только по его письменному разрешению".
Премьер-Министр
Республики Казахстан