Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 сәуiрдегi N 256 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 10 наурыз N 314. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.07.12. N 1063 қаулысымен
Қазақстан Республикасының паспорт жүйесiн одан әрi жетiлдiру, жеке басты куәландыратын құжаттардың қолдан жасалуынан қорғалынуын арттыру және оларды iшкi iстер органдарының беруiн реттеу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасындағы паспорт жүйесi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 сәуiрдегi N 256 қаулысымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасындағы паспорт жүйесi туралы Ережеге /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 10, 124-құжат/ мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының азаматтарына жеке бас куәлiгiн жоғалтқанда немесе ол пайдалануға жарамсыз болып қалғанда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының азаматтығынан шыққан адамдарға, олар жаңа құжаттар алғанға дейiн, уақытша жеке бас куәлiгi берiледi".
9-тармақтың соңғы абзацы нүктеден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын:
"Паспорттың қолданылу мерзiмi, ол туралы төлқұжаттың 30 бетiнде тиiстi жазба жасалып, алты айға бiр рет ұзартылуы мүмкiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi бiр ай мерзiмде уақытша жеке бас куәлiгiнiң үлгiсiн әзiрлеп, бекiтсiн, оның дайындалуын өзiнiң қаражаты есебiнен қамтамасыз етсiн. Азаматтардан алынатын уақытша жеке бас куәлiктерiнiң құны, Қазақстан Республикасы азаматтарының жеке бас куәлiктерiнiң құнымен тең белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1993 г. N 256
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1997 г. N 314. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 июля 2000 года N 1063 ~P001063
В целях дальнейшего совершенствования паспортной системы Республики Казахстан, повышения защищенности от подделки документов, удостоверяющих личность, и упорядочения их выдачи органами внутренних дел Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в Положение о паспортной системе в Республике Казахстан, утвержденное постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1993 г. N 256 P930256_ "Об утверждении Положения о паспортной системе в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст. 124), следующие дополнения:
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"Гражданам Республики Казахстан при утрате удостоверения личности или непригодности его для дальнейшего использования, а также лицам, вышедшим из гражданства Республики Казахстан, до получения ими новых документов выдается временное удостоверение личности";
абзац четвертый пункта 9 дополнить словами:
"Срок действия паспорта может быть продлен один раз на шесть
месяцев, о чем производится соответствующая запись на странице 30
паспорта".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в месячный
срок разработать и утвердить образец временного удостоверения
личности, обеспечить его изготовление за счет собственных средств.
Стоимость временного удостоверения личности, взимаемую с граждан,
установить равной стоимости удостоверения личности гражданина
Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан