Ақтөбе облысындағы Каспий маңы ойпатының шығыс аумағын барлауға арналған конкурстың нәтижелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 14 наурыздағы N 323
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 7980 тапсырмасын орындау үшiн Ақтөбе облысындағы Каспий маңы ойпатының Шығыс бөлiгiнiң екi аумағы бойынша жабық конкурс жүргiзу үшiн құрылған конкурстық комиссия жұмысының нәтижелерi бойынша Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Конкурстық комиссияның Түрiк Ұлттық Мұнай компаниясын (ТПАҚ)
Каспий маңы ойпаты Шығыс бөлiгiнiң Орталық аумағына Конкурстың
жеңiмпазы деп тану туралы шешiмi бекiтiлсiн.
2. Уәкiлеттi орган 1997 жылдың 20 сәуiрiне дейiн ТПАҚ компаниясы
үшiн Каспий маңы ойпаты Шығыс бөлiгiнiң Орталық аумағын барлауға
Лицензия әзiрлесiн.
3. Каспий маңы ойпаты Шығыс бөлiгiнiң Солтүстiк аумағына
тапсырыс түспегендiктен, бұл аумақ бойынша тендер өткiзiлмедi деп
есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О результатах конкурса на разведку восточных территорий Прикаспийской впадины в Актюбинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1997 г. N 323
По результатам работы конкурсной комиссии, созданной во исполнение поручения Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. N 7980 для проведения закрытого конкурса по двум территориям Восточной части Прикаспийской впадины в Актюбинской области, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить решение конкурсной комиссии о признании победителем конкурса на Центральную территорию Восточной части Прикаспийской впадины Турецкую Нефтяную Национальную компанию - ТПАО.
2. Уполномоченному органу до 20 апреля 1997 года подготовить лицензию на разведку Центральной территории Восточной части Прикаспийской впадины для компании ТПАО.
3. Из-за непоступления заявок на Северную территорию Восточной части Прикаспийской впадины тендер по этой территории считать несостоявшимся.
Премьер-Министр
Республики Казахстан