Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жыл 14 наурыздағы N 324 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысымен  бекiтiлген қосымшадағы:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген ҮII тараудағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы және мұнай туралы" деген реттiк нөмiрi 112-жолдардағы /"Шетелдiк инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлуiне байланысты/ 4-бағандағы "1997 жылғы қаңтар" деген сөздер "1997 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын.
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарындағы реттiк нөмiрi 10 және 12-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 47а мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"47а  "Жер қойнауы және жер       Экономсаудаминi,   мамыр.
қойнауын пайдаланушылар    Қаржыминi,         маусым,
туралы" және "Мұнай        Әдiлетминi         шiлде
туралы" Қазақстан         --------------
Республикасы Президен.     Кәсiпорындар
тiнiң Заң күшi бар         реформасы
Жарлықтарына /"шетел       бөлiмi
инвестициялары туралы"
Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзiлуiне
байланысты/ өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу
туралы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1997 г. N 324. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 112, в строках "О недрах и недропользовании и о нефти (в связи с внесением изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях")", в графе 4, слова "январь 1997 г." заменить словами "июнь 1997 г."
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
строки, порядковые номера 10 и 12, исключить;
дополнить строками, порядковый номер 47а, следующего содержания:
"47а О внесении изменений
и дополнений в Указы    Минэкономторг  май  июнь  июль
Президента Республики   Минфин,
Казахстан, имеющие      Минюст
силу Закона, "О недрах  --------------
и недропользовании" и   Отдел реформ
"О нефти" (в связи с    предприятий
внесением изменений и
дополнений в Закон
Республики Казахстан
"Об иностранных
инвестициях")
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан