Ертiс су электр станциялары каскадына халықаралық тендер өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 19 наурыздағы N 369
Ертiс су электр станциялары каскадын қаржы-экономикалық сауықтыру үшiн инвестициялар тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi департаментi Семей қаласының 1-ЖЭО және 2-ЖЭО жекешелендiрумен "Шульба СЭС" акционерлiк қоғамын және Өскемен ЖЭО, Лениногор ЖЭО және Согринск ЖЭО жекешелендiре отырып "Өскемен СЭС" акционерлiк қоғамын мүлiктiк жалдауға (концессияға) беру жөнiнде белгiленген тәртiппен халықаралық тендерлер өткiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi департаментiмен бiрлесiп бiр апта мерзiмде жоғарыда аталған тендерлердi өткiзу тәртiбi мен шарттарын әзiрлесiн және Үкiметтiң келiсуiне енгiзсiн. Тендердiң шарттарын 1997 жылдың 21 наурызына дейiн бұқаралық құралдарында жарияласын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении международного тендера каскада Иртышских ГЭС
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1997 г. N 369
В целях привлечения инвестиций для финансово-экономического оздоровления каскада Иртышских ГЭС Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту по управлению государственным имуществом Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке провести международные тендеры по передаче в имущественный наем (концессию) акционерного общества "Шульбинская ГЭС" с приватизацией ТЭЦ-1 и ТЭЦ-2 г. Семипалатинска и акционерного общества "Усть-Каменогорская ГЭС" с приватизацией Усть-Каменогорской ТЭЦ, Лениногорской ТЭЦ и Согринской ТЭЦ.
2. Министерству энергетики и природных ресурсов совместно с Департаментом по управлению государственным имуществом Министерства финансов Республики Казахстан в недельный срок разработать и внести на согласование в Правительство порядок и условия проведения вышеуказанных тендеров. Условия тендера опубликовать до 21 марта 1997 года в средствах массовой информации.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Павлова А. С. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан