Қазақ мемлекеттiк заң университетiнде әскери кафедра құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 25 наурыздағы N 412
Қазақ мемлекеттiк заң университетiнiң студенттерiнiң қатарынан Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң жүйесiне запастағы офицерлер даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақ мемлекеттiк заң университетiнде әскери кафедра құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп:
әскери кафедраның құрылымы мен штат санын әзiрлесiн және бекiтсiн;
әскери кафедраны профессор-оқытушылар құрамы мен қосымша-оқу қызметкерлерiмен толықтырылсын;
әскери даярлық бейiнiн ескере отырып оқу жоспарлары мен бағдарламаларын дайындасын және бекiтсiн;
әскери кафедраның оқу-материалдық базасын жинақтасын.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi оқу процесiн жүргiзу үшiн әскери кафедраны әскери даярлық бейiнiне және оқу жоспарларына сәйкес әскери мүлiктермен қамтамасыз етсiн.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.24. N  449 (қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об образовании военной кафедры в Казахском государственном юридическом университете
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1997 г. N 412
В целях подготовки офицеров запаса из числа студентов Казахского государственного юридического университета для системы Министерства обороны Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать в Казахском государственном юридическом университете военную кафедру.
2. Министерству образования и культуры совместно с Министерством обороны Республики Казахстан:
разработать и утвердить структуру и штатную численность военной кафедры;
укомплектовать военную кафедру профессорско-преподавательским составом и учебно-вспомогательным персоналом;
подготовить и утвердить учебные планы, программы с учетом профиля военной подготовки;
укомплектовать учебно-материальную базу военной кафедры.
3. Министерству обороны Республики Казахстан для проведения учебного процесса обеспечить военную кафедру военным имуществом в соответствии с профилем военной подготовки и учебными планами.
4. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 24 мая 2006 года N  449 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан