Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 наурыздағы N 429
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң
мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
7-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарма төрағасының үш орынбасарын ұстауға";
аталған қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi
Басқармасының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жандосов О.Ә.       - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
төрағасы;
Қалмырзаев С.С.     - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк пен
активтердi басқару департаментiнiң
директоры
аталған банк Басқармасының құрамынан:
В.В.Соболев, М.М.Гейдаров, С.А.Аханов, А.Б.Насенов,
С.Н.Сансызбаев және С.Ш.Сейсенбаев шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiн
акционерлендiру жөнiндегi ұйымдастыру шараларын жүргiзу кезеңiнде
Қазақстан Эксимбанкi Басқармасына Қазақстан Республикасының Үкiметi
атынан әлеуеттi инвесторлармен келiссөздер жүргiзу уәкiлеттiгi
берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 1997 г. N 429
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 31 августа 1995 г. N 1208
P951208_
"Вопросы
государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан"
следующие изменения:
абзац второй пункта 7 изложить в следующей редакции:
"иметь трех заместителей Председателя Правления";
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Правления государственного Экспортно-импортного
банка Республики Казахстан:
Джандосова У.А.  - Председателя Национального Банка Республики
Казахстан
Калмурзаева С.С. - Директора Департамента управления
государственным имуществом и активами
Министерства финансов Республики Казахстан;
вывести из состава Правления указанного банка:
Соболева В.В., Гейдарова М.М., Аханова С.А., Насенова А.Б.,
Сансызбаева С.Н. и Сейсенбаева С.Ш.
2. На период проведения организационных мероприятий по акционированию государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан уполномочить Правление Эксимбанка Казахстан на ведение переговоров с потенциальными инвесторами от имени Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан