"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының бюджеттiк борыштары бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 31 наурыздағы N 439
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының көрсеткен байланыс қызметiне орай республиканың бюджеттiк ұйымдарының пайда болған берешегiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi қосымшаға сәйкес республикалық бюджет пен республикалық бюджетке заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша телекоммуникациялар көрсеткен қызметi үшiн берешегi бар бюджеттiк ұйымдардың қаржыландыру есебiне берешегi бар "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының арасындағы жалпы сомасы 470479 мың (төрт жүз жетпiс миллион төрт жүз жетпiс тоғыз мың)
теңге берешекке бiр жолғы есептеу жүргiзсiн.
2. Есептеу аталған сомаларды 1997 жылғы 1 наурыздағы жағдай
бойынша республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде
көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 31 наурыздағы
N 439 қаулысына
қосымша
Есептеуге қабылданатын, "Қазақтелеком" ҰАК
берешегi бар республикалық бюджет қаражатының есебiнен
қаржыландырылатын министрлiктер мен ведомстволардың
тiзбесi
мың теңге
_____________________________________________________________
Министрлiктер мен ведомстволар    |Есепке қабылданатын
|       сома
_______________________________________|_____________________
Парламент                              |        29972
Қорғаныс министрлiгi                   |       158358
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi            |        43732
Мемлекеттiк тергеу комитетi            |        33616
Iшкi iстер министрлiгi                 |        35083
Iшкi әскерлер Қолбасшысының бас        |
басқармасы                             |        20276
Президенттiң Күзет қызметi             |       113909
Сыртқы iстер министрлiгi               |        17640
Экология және биоресурстар министрлiгi |         5493
Республикалық ұлан                     |          900
Әдiлет министрлiгi                     |        11500
|
Барлығы                                |       470479

О проведении зачета по бюджетным долгам Национальной акционерной компании "Казахтелеком"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1997 г. N 439
В целях погашения образовавшейся задолженности бюджетных организаций республики за услуги связи, оказанные Национальной акционерной компанией "Казахтелеком", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан провести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и Национальной акционерной компанией "Казахтелеком", имеющей задолженность перед республиканским бюджетом по подоходному налогу с юридических лиц, в счет финансирования бюджетных организаций, имеющих задолженность за оказанные услуги телекоммуникаций, на общую сумму 470479 тыс. (четыреста семьдесят миллионов четыреста семьдесят девять тысяч) тенге согласно приложению.
2. Зачет провести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета по состоянию на 1 марта 1997 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1997 г. 439
Перечень
министерств и ведомств, финансируемых за счет
средств республиканского бюджета, имеющих
задолженность перед НАК "Казахтелеком",
принимаемую к зачету
тыс. тенге
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Министерства и ведомства                іСумма, принимаемая к
і      зачету
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Парламент                                               29972
Министерство обороны                                    158358
Комитет национальной безопасности                       43732
Государственный следственный комитет                    33616
Министерство внутренних дел                             35083
Главное управление Командующего Внутренними
войсками                                                20276
Служба охраны Президента                                113909
Министерство иностранных дел                            17640
Министерство экологии и биоресурсов                     5493
Республиканская гвардия                                 900
Министерство юстиции                                    11500
Итого                                              470479