Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 465 қаулысы
"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. N 1-қосымшаға сәйкес қол қойылған сәттен бастап Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
3. N 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң 1997 жылғы 1 қыркүйектен бастап күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 2 сәуiрдегi
N 465 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.27. N  1406 қаулысымен.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінiң 2005.03.04.
N 205   қаулысымен .
3.<*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N   1268 қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09.
N 124   қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 2 сәуiрдегi
N 465 қаулысына
N 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1989 жылғы 13 ақпандағы N 28 өкiмi.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 мамырдағы N 643-22-с қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 маусымдағы N 726 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 966 қаулысының үшiншi абзацы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 277-құжат).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 2 сәуiрдегi
N 465 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақ мемлекеттiк басқару академиясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 мамырдағы N 426 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 18, 222-құжат).
2.<*>
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды, 3-7-тармақтар 2-6-тармақтар болып есептелдi - ҚР Үкіметінiң 1997.06.17.  N 982 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақ мемлекеттiк заң институтын ұйымдастыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 26 мамырдағы N 564 қаулысының 8-тармағының екiншi абзацы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 23, 245-құжат).

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. N 465.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу с момента подписания некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 1.
3. Признать утратившими силу с 1 сентября 1997 года некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 апреля 1997 г. N 465
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2004 №1406 (вступает в силу с 01.01.2005).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.03.2005 № 205.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.08.1999 № 1268.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.02.2005 № 124.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 апреля 1997 г. N 465
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 13 февраля 1989 г. N 28.
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 мая 1995 г. N 643-22с.
3. Абзац третий постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 966 "О внесении дополнений и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 июня 1994 г. N 726" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 277).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 апреля 1997 г. N 465
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 17.06.1997 № 982.
1. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 мая 1993 г. N 426 "Вопросы Казахской государственной академии управления" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 222).
2. Абзац второй пункта 8 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1994 г. N 564 "Вопросы организации Казахского государственного юридического института Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 23, ст. 245).

3. "Абай атындағы Алматы мемлекеттiк университетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 тамыздағы N 927 қаулысының 3-тармағы.
4. "Қазақ ұлттық техникалық университетi мен Қазақ мемлекеттiк сәулет-құрылыс академиясының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1488 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 49, 559-құжат).
5. "Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару мектебi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы қаулысының 1-тармағының екiншi абзацы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 2, 19-құжат).
6. "1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қаңтардағы қаулысының 53-тармағы.

3. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 августа 1994 г. N 927 "Вопросы Алматинского государственного университета имени Абая".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 г. N 1488 "Вопросы Казахского национального технического университета и Казахской государственной архитектурно-строительной академии" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 559).
5. Абзац второй пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1995 г. N 35 "О Национальной Высшей Школе Государственного Управления" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 2, ст. 19).
6. Пункт 53 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 1996 г. N 53 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 "О республиканском бюджете на 1996 год".