Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 1652 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 8 сәуiрдегi N 503
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Құрылыс өнеркәсiбi мен құрылыс материалдары өнеркәсiбiне
қолдау көрсетудiң секторлық бағдарламасын жүзеге асыру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1652
P951652_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтың күшi жойылған деп танылсын;
3-6-тармақтар 2-5-тармақтар болып есептелсiн;
3-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"бағдарламаларды жүзеге асыру үшiн жобаларды конкурстық негiзде
iске асырып, сараптама жүргiзсiн және түпкi займшыларды анықтасын";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жобаның жүзеге
асырылуын бақылауды қамтамасыз етсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 1652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 г. N 503
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 1652 P951652_ "О реализации секторной программы поддержания стройиндустрии и производства строительных материалов" следующие изменения:
пункт 2 признать утратившим силу;
пункты 3-6 считать пунктами 2-5;
абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"Осуществить на конкурсной основе отбор и провести экспертизу проектов для реализации программы и определить конечных заемщиков";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за реализацией проекта".
Премьер-Министр
Республики Казахстан