Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1887 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 10 сәуiр N 530
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Астананы Ақмола қаласына көшiрудiң алғашқы кезеңiнде орналастыруға жататын жоғары және орталық мемлекеттiк органдардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1887 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 513-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
3-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын;
Мынадай мазмұндағы 5-6 тармақтармен толықтырылсын:
"5. Мемлекеттiк органды белгiленген мерзiмде көшiруге тиiстi
органның басшылары жауапты деп белгiленсiн.
6. Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк
органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi комиссияға осы қаулының
орындалуына бақылау жасау жүктелсiн";
аталған қаулыға қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"1997 жылғы мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына
көшiрудiң тiзбесi мен мерзiмi
______________________________________________________________________
Мемлекеттiк органның атауы             і Көшiру мерзiмi
______________________________________________________________________
1                         і          2
______________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Әкiмшiлiгi (келiсiм бойынша)                 IV тоқсан
Қазақстан Республикасының Парламентi
және оның аппараттары (келiсiм бойынша)      IV тоқсан
Қазақстан Республикасының Үкiметi және
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң Кеңсесi                          IV тоқсан
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Күзет қызметi (келiсiм бойынша)              IV тоқсан
Республикалық ұлан (келiсiм бойынша)         IV тоқсан
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Iс Басқармасы (келiсiм бойынша)              IV тоқсан
Конституциялық Кеңес (келiсiм бойынша)       IV тоқсан
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм
бойынша)*                                    IV тоқсан
Орталық сайлау комиссиясы (келiсiм
бойынша)                                     IV тоқсан
Жоғарғы Сот (келiсiм бойынша)                IV тоқсан
Бас Прокуратура (келiсiм бойынша)*           IV тоқсан
Мемлекеттiк тергеу комитетi (келiсiм
бойынша)*                                    IV тоқсан
Баспасөз және бұқаралық ақпарат
iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiк
(келiсiм бойынша)                            II тоқсан
Стратегиялық ресурстарды бақылау
жөнiндегi агенттiк (келiсiм бойынша)         IV тоқсан
Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi
агенттiк (келiсiм бойынша)                   IV тоқсан
Республикалық бюджеттiң атқарылуын
бақылау жөнiндегi есеп комитетi
(келiсiм бойынша)                            IV тоқсан
Iшкi iстер министрлiгi және Iшкi
әскерлер қолбасшысының бас басқармасы*       III тоқсан
Сыртқы iстер министрлiгi*                    IV тоқсан
Ауыл шаруашылығы министрлiгi                 II тоқсан
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi       II тоқсан
Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi                                  IV тоқсан
Қаржы министрлiгi*                           IV тоқсан
Экономика және сауда министрлiгi*            IV тоқсан
Энергетика және табиғи ресурстар
министрлiгi                                  IV тоқсан
Әдiлет министрлiгi                           IV тоқсан
Қорғаныс министрлiгiнiң жедел тобы**            -
"Қазақстан теледидары мен радиосы"
республикалық корпорациясы                   III тоқсан
Қазақстан Республикасының Жоғары және
орталық мемлекеттiк органдары Ақмола
қаласына көшiру жөнiндегi комиссияның
аппараты                                     III тоқсан
__________________________________________
* 1997 жылы мемлекеттiк органның бiрiншi басшысының
белгiлеуiмен, аппараттың бiр бөлiгi көшiрiледi.
** 1996 жылы көшiрiлдi
Ескерту. Мемлекеттiк органдарды көшiру мерзiмiн айлар бойынша Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi комиссия белгiлейдi".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1887
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1997 г. N 530
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1887 P951887_ "О перечне высших и центральных государственных органов, подлежащих передислокации на первом этапе переноса столицы в город Акмолу" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 513) следующие изменения и дополнения;
абзац второй пункта 3 исключить;
дополнить пунктами 5 и 6 следующего содержания:
"5. Установить, что ответственность за передислокацию
государственного органа в установленный срок несут руководители
соответствующего органа.
6. Возложить на Государственную комиссию Республики Казахстан
по передислокации высших и центральных государственных органов в
город Акмолу контроль за выполнением настоящего постановления";
приложение к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
ПЕРЕЧЕНЬ И СРОКИ
передислокации в 1997 году государственных органов
в город Акмолу
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование государственного органа    і Срок передислокации
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1                     і           2
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Администрация Президента Республики             IV квартал
Казахстан (по согласованию)
Парламент Республики Казахстан и его            IV квартал
аппараты (по согласованию)
Правительство Республики Казахстан и            IV квартал
Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан
Служба охраны Президента Республики             IV квартал
Казахстан (по согласованию)
Республиканская гвардия (по согласованию)       IV квартал
Управление Делами Президента Республики         IV квартал
Казахстан (по согласованию)
Конституционный Совет (по согласованию)         IV квартал
Комитет национальной безопасности (по           IV квартал
согласованию)
<*>
Центральная избирательная комиссия (по          IV квартал
согласованию)
Верховный Суд (по согласованию)                 IV квартал
Генеральная Прокуратура (по согласованию)
<*>
IV квартал
Государственный следственный комитет (по        IV квартал
согласованию)
<*>
Национальное агентство по делам печати и        II квартал
массовой информации (по согласованию)
Агентство по контролю за стратегическими        IV квартал
ресурсами (по согласованию)
Агентство по стратегическому планированию       IV квартал
(по согласованию)
Счетный комитет по контролю за исполнением      IV квартал
республиканского бюджета (по согласованию)
Министерство внутренних дел и Главное           III квартал
управление Командующего внутренними
войсками
<*>
Министерство иностранных дел
<*>
IV квартал
Министерство сельского хозяйства                II квартал
Министерство транспорта и коммуникаций          II квартал
Министерство труда и социальной защиты          IV квартал
населения
Министерство финансов
<*>
IV квартал
Министерство экономики и торговли
<*>
IV квартал
Министерство энергетики и природных             IV квартал
ресурсов
Министерство юстиции                            IV квартал
Оперативная группа Министерства обороны
<**>
-
Республиканская корпорация "Телевидение и       III квартал
радио Казахстана"
Аппарат Государственной комиссии Республики     III квартал
Казахстан по передислокации высших и
центральных государственных органов в город
Акмолу
Сноска.
<*>
В 1997 году передислоцируется часть аппарата,
определяемая первым руководителем государственного органа.
Сноска.
<**>
Передислоцирована в 1996 году.
Примечание. Сроки передислокации государственных органов по
месяцам устанавливаются Государственной комиссией
Республики Казахстан по передислокации высших и
центральных государственных органов в город
Акмолу".
Премьер-Министр
Республики Казахстан