Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 8 маусымдағы N 800 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 сәуiрдегi N 586
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi қызметiнiң
мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 8
маусымдағы N 800 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж.,
N 20, 232-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасына:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi кеңесiнiң
құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әшiмов Н.С.             - Қазақстан Республикасы Экономика
және сауда министрiнiң вице-министрi
Тәжияқов Б.Ш.           - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
басқармасы төрағасының орынбасары
Қалмырзаев С.С.         - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен
активтердi басқару департаментiнiң
директоры
Руденко Ю.С.            - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Материалдық өндiрiс
департаментiнiң бастығы
Менжулин Б.И., Дамитов Қ.Қ., Кетебаев М.К., Молоканов А.А.
аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 1995 г. N 800
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 1997 г. N 586
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8
июня 1995 г. N 800
P950800_
"О вопросах деятельности
государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан" (САПП
Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 232) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Совета государственного Реабилитационного банка
Республики Казахстан:
Ашимова Н.С.           - Вице-Министра экономики и торговли
Республики Казахстан
Таджиякова Б.Ш.        - заместителя Председателя Правления
Национального Банка Республики
Казахстан
Калмурзаева С.С.       - Директора Департамента управления
государственным имуществом и активами
Министерства финансов Республики
Казахстан
Руденко Ю.С.           - Директора Департамента материального
производства Министерства финансов
Республики Казахстан
вывести из указанного состава Менжулина Б.И., Дамитова К.К.,
Кетебаева М.К., Молоканова А.А.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан