Жоғары кәсiптiк училищелердi қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 21 сәуiрдегi N 602
Әуе көлiгi, энергетика, мұнай-химия және құрылыс кәсiпорындарына қызмет көрсету үшiн орта буын мамандарды даярлауды жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгiнiң Алматы қаласындағы N 2 жоғары кәсiптiк училищенi, Ақтау қаласындағы N 1 кәсiптiк училищенi және Ақтау қаласындағы N 4 кәсiптiк училищенi тиiсiнше Алматы азаматтық авиация сервисi колледжi, Маңғыстау политехникалық және Маңғыстау энергетикалық колледжi деп қайта атау туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi белгiленген тәртiппен:
аталған оқу орындарының жарлықтарына өзгерiстер енгiзiп, әдiлет органдарында қайта тiркесiн;
Алматы азаматтық авиация сервисi колледжiне, Маңғыстау политехникалық колледжi мен Маңғыстау энергетика колледжiне бiлiм қызметiн жүргiзу құқығына лицензия берсiн.
3. Ақтау және Алматы қалаларының әкiмдерi колледждердiң оқушылары мен педагогикалық құрамының материалдық-техникалық базасын нығайту және әлеуметтiк-тұрмыстық жағдайларын жақсарту жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О переименовании высших профессиональных училищ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1997 г. N 602
В целях совершенствования подготовки специалистов среднего звена для обслуживания воздушного транспорта, энергетики, нефтехимических и строительных предприятий Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства образования и культуры Республики Казахстан о переименовании высшего профессионального училища N 2 г. Алматы, высшего профессионального училища N 1 г. Актау и высшего профессионального училища N 4 г. Актау в Алматинский колледж сервиса гражданской авиации, Мангистауский политехнический и Мангистауский энергетический колледжи соответственно.
2. Министерству образования и культуры Республики Казахстан в установленном порядке:
внести изменения в уставы указанных учебных заведений и перерегистрировать в органах юстиции;
выдать Алматинскому колледжу сервиса гражданской авиации, Мангистаускому политехническому колледжу и Мангистаускому энергетическому колледжу лицензии на право ведения образовательной деятельности.
3. Рекомендовать акимам городов Актау и Алматы принять необходимые меры по укреплению материально-технической базы и улучшению социально-бытовых условий учащихся и педагогического состава колледжей.
Премьер-Министр
Республики Казахстан