Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 22 сәуiр N 623. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12. N 1553 қаулысымен. ~P971553
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң құрылымы
қосымшаға сәйкес, сондай-ақ алқаның сандық құрамы 15 адам болып
бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 27 желтоқсандағы N 1657
P961657_
қаулысының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 22 сәуiрдегi
N 623 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң
құрылымы
Басшылық
Көпжақты ынтымақтастық департаментi
ТМД департаментi
Европа және Америка департаментi
Азия, Таяу Шығыс және Африка департаментi
Министрлiктiң және шетелдегi мекемелердiң қызметiн қамтамасыз
ету жөнiндегi департамент
Бас шарттық-құқықтық басқарма
Консулдық қызмет департаментi
Сыртқы саяси iс-шараларды ақпараттық талдау және жоспарлау
басқармасы
Мемлекеттiк Хаттама басқармасы
Бақылау басқармасы
Кадрлар және оқу орындары басқармасы
Ақпаратты қорғау (құпия iс жүргiзу) бөлiмi

О структуре Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 623. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1553 ~P971553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 15 человек.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1657 P961657_ "О структуре центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 623
Структура
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Руководство
Департамент многостороннего сотрудничества
Департамент СНГ
Департамент Европы и Америки
Департамент Азии, Ближнего Востока и Африки
Департамент по обеспечению деятельности Министерства
и загранучреждений
Главное договорно-правовое управление
Департамент консульской службы
Управление информационного анализа и планирования
внешнеполитических мероприятий
Управление Государственного Протокола
Управление контроля
Управление кадров и учебных заведений
Отдел защиты информации (секретного делопроизводства)