Қостанай спирт зауытының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 23 сәуiр N 647
Сыртқы инвестицияларды, озық технологияларды және басқарудың қазiргi заманғы әдiстерiн пайдалана отырып Қостанай спирт зауытының құрылысын аяқтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi заңдарда белгiленген тәртiппен:
"Тағам" акционерлiк компаниясымен жасалған, Қостанай спирт зауытын басқару құқығына арналған 1996 жылғы 22 ақпандағы N 44/96 келiсiм-шартты бұзу жөнiнде шаралар қабылдасын;
республиканың фосфор саласындағы шаруашылық серiктестiктерiнiң "ЛУКойл-Қазақстан" акционерлiк қоғамына берешектерiн ескере отырып, спирт өндiруге арналған кешендi импорттық жабдықты (Спейшим, Франция) мүлiктiк жалға алу шарты бойынша "ЛУКойл-Қазақстан" акционерлiк қоғамына берсiн.
2. "Қостанай спирт зауытының құрылысын аяқтау және iске қосу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 116 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Кустанайского спиртового завода
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 647
В целях завершения строительства Кустанайского спиртового завода с использованием внешних инвестиций, передовых технологий и современных методов управления Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
принять меры по расторжению контракта от 22 февраля 1996 года N 44/96 на право управления Кустанайским спиртовым заводом, заключенного с акционерной компанией "Тагам";
передать акционерному обществу "ЛУКойл-Казахстан" по договору имущественного найма комплексное импортное оборудование для производства спирта (Спейшим, Франция) с учетом задолженности хозяйственных товариществ фосфорной подотрасли республики акционерному обществу "ЛУКойл-Казахстан".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 116 P960116_ "О мерах по завершению строительства и вводу в действие Кустанайского спиртового завода".
Премьер-Министр
Республики Казахстан