Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 25 сәуiр N 661. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.09.04. N 838 қаулысымен. ~P980838
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң
құрылымы қосымшаға сәйкес және алқаның сандық құрамы 18 адам болып
бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 25 сәуiрдегi
N 661 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Экономика және сауда
министрлiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Индикативтiк жоспарлау департаментi
Сыртқы сауда саясаты және ынтымақтастық департаментi
Өнеркәсiп департаментi
Аймақтық саясат және әлеуметтiк сала департаментi
Мемлекеттiк инвестициялық бағдарламалар департаментi
Монополияға қарсы саясат департаментi
Бағаны реттеу департаментi
Шағын кәсiпкерлiктi қолдау департаментi
Мемлекеттiк сатып алулар департаментi
Тұтынушылардың құқығын қорғау және тұрмыстық-коммуналдық
саладағы реформалар департаментi
Қаржы және бухгалтерлiк есеп басқармасы
Құжат айналысын ұйымдастыру басқармасы
Iс басқармасы
Кадр және арнайы жұмыс бөлiмi
Заң бөлiмi
Ұлттық статистикалық агенттiк (заңды тұлға құқығында)
Құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау агенттiгi (заңды
тұлға құқығында)
Авторлық құқықтар жөнiндегi агенттiк (заңды тұлға құқығында)
Патент агенттiгi (заңды тұлға құқығында)
Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi агенттiк
(заңды тұлға құқығында)

О структуре Министерства экономики и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1997 г. N 661. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 сентября 1998 г. N 838 ~P980838
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить структуру Министерства экономики и торговли Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 18 человек.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1997 г. N 661
Структура
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Руководство
Департамент индикативного планирования
Департамент внешнеторговой политики и сотрудничества
Департамент промышленности
Департамент региональной политики и социальной сферы
Департамент государственных инвестиционных программ
Департамент антимонопольной политики
Департамент регулирования цен
Департамент поддержки малого предпринимательства
Департамент государственных закупок
Департамент защиты прав потребителей и реформ в
жилищно-коммунальной сфере
Управление финансов и бухгалтерского учета
Управление организации документооборота
Управление делами
Отдел кадровой и спецработы
Юридический отдел
Национальное статистическое агентство (на правах юридического
лица)
Агентство строительства и архитектурно-градостроительного
контроля (на правах юридического лица)
Агентство по авторским правам (на правах юридического лица)
Патентное агентство (на правах юридического лица)
Агентство по стандартизации, метрологии и сертификации (на
правах юридического лица)