Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 28 сәуiр N 673
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.21. N 1636
қаулысымен.
P971636_
2. "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 желтоқсандағы N 1634 қаулысының
күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қосымша
<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.07.14. N 1108
қаулысымен.
P971108_
ЕСКЕРТУ. Қосымша күшiн жойды.

О структуре Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 г. N 673
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1997 г. N 1636 P971636_ )
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1996 г. N 1634 P961634_ "О структуре центрального аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан