Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 желтоқсандағы N 1565 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 29 сәуiр N 683
Рудный жылу электр орталығын жекешелендiрудi жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Рудный ЖЭО-ның мүлiктiк кешенiн жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 желтоқсандағы N 1565 P961565_ қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақ "шарттарында ЖЭО-ның" деген сөздерден кейiн "жалақы төлеу, бюджет пен әлеуметтiк қорларға төлемдер жөнiндегi борыштарды өтеуге қатысты" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Қостанай облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен бiрлесе отырып, екi апта мерзiм iшiнде заңдарда белгiленген тәртiппен Рудный жылу электр орталығының басқа мiндеттемелерi бойынша құқықтық мұрагерiн белгiлесiн";
4-тармақ 5-тармақ болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1996 г. N 1565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1997 г. N 683
С целью ускорения приватизации Рудненской ТЭЦ Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1996 г. N 1565 P961565_ "О приватизации имущественного комплекса Рудненской ТЭЦ" следующие изменение и дополнения:
пункт 2 дополнить словами "в части погашения долгов по заработной плате, платежам в бюджет и в социальные фонды";
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Акиму Кустанайской области совместно с Министерством энергетики и природных ресурсов, Министерством финансов Республики Казахстан в двухнедельный срок определить в установленном законодательством порядке правопреемника по другим обязательствам Рудненской ТЭЦ";
пункт 4 считать пунктом 5.
Премьер-Министр
Республики Казахстан