Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау мәселелерi жөнiндегi республикалық ведомствоаралық кеңестiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 6 мамыр N 794. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.07.09. N 650 қаулысымен. ~P980650
"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың Мемлекеттік қорын құру
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22
желтоқсандағы N 1447
P941447_
қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 542-бап) сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкiметi қаулы етедi:
1. Ауыл шаруашылығы қаржылық қолдау мәселелерi жөнiндегi
республикалық ведомствоаралық кеңес мынадай құрамда бекiтiлсiн:
Отаров К.М.        - Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылық
қолдау қорының президентi, Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң
орынбасары, Кеңес төрағасы
Меңдiоразов Т.М.   - Қазақ агроөнеркәсiп банкi басқармасы
төрағасының бiрiншi орынбасары, Кеңес
төрағасының орынбасары
Кеңес мүшелерi:
Григорук В.В.      - Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер
орталығының бөлiм меңгерушiсi
Дүзбаева М.А.      - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару
департаментi басқармасы бастығының мiндетiн
атқарушы
Жананов Е.Е.       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгi басқармасының бастығы
Жамбакин Ж.А.      - "Қазагро" Қазақстан фермерлерi ұлттық
федерациясының бас директоры (келiсiм
бойынша)
Жанатов К.Ж.       - Қазақстан Республикасы Аграрлық одағының
төрағасы (келiсiм бойынша)
Сәулейбай Н.       - Қазақстан Республикасының Экономика және
сауда министрлiгi аумақтық саясат
департаментiнiң бөлiм бастығы
Мұхамбеталин К.Т.  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
ақша-несие саясаты басқармасының бас
қазынашысы
Старостенко Г.Г.   - Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң
несие беру басқармасының бастығы (келiсiм
бойынша)
Шаихова А.Н.       - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
басқармасының бастығы
2. "Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау мәселелерi жөнiндегi Республикалық ведомствоаралық кеңестiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 133 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О составе Республиканского межведомственного совета по вопросам финансовой поддержки сельского хозяйства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1997 г. N 794. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 июля 1998 г. N 650 ~P980650
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики
Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1447 "О создании Государственного
фонда финансовой поддержки сельского хозяйства" (САПП Республики
Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 542) Правительство Республики
Казахстан постановляет:
1. Утвердить Республиканский межведомственный совет по
вопросам финансовой поддержки сельского хозяйства в следующем
составе:
Отаров К.М.        - президент Государственного фонда
финансовой поддержки сельского хозяйства,
заместитель Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан,
председатель Совета
Мендоразов Т.М.    - первый заместитель председателя
Правления Казахского агропромышленного
банка, заместитель председателя Совета
Члены Совета:
Григорук В.В.      - заведующий отделом Национального
академического центра аграрных
исследований
Дузбаева М.А.      - и.о. начальника управления Департамента
управления государственным имуществом
и активами Министерства финансов
Республики Казахстан
Жананов Е.Е.       - начальник управления Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Жамбакин Ж.А.      - генеральный директор Национальной
федерации фермеров Казахстана "Казагро"
(по согласованию)
Жанатов К.Ж.       - председатель Аграрного союза Республики
Казахстан (по согласованию)
Саулебай Н.        - начальник отдела Департамента
региональной политики Министерства
экономики и торговли Республики Казахстан
Мухамбеталин К.Т.  - главный казначей Управления
денежно-кредитной политики Министерства
финансов Республики Казахстан
Старостенко Г.Г.   - начальник управления кредитования
Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Шаихова А.Н.       - начальник управления Министерства
финансов Республики Казахстан
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 133 P960133_ "О составе Республиканского межведомственного совета по вопросам финансовой поддержки сельского хозяйства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан