Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiс және толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 мамыр N 837
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң
жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14
P970014_
қаулысына мынадай өзгерiс пен
толықтыру енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген заң жобалары жұмыстарының
жоспарындағы реттiк нөмiрi 45-жолдан: "(мемлекеттiк қорғаныс
тапсырысы туралы норманы қоса)" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 46 а-жолмен толықтырылсын;
"46 а Мемлекеттiк   Экономсаудаминi,  сәуiр  мамыр  маусым
қорғаныс тапсырысы  Қорғанысминi,
туралы              Қаржыминi,
Әдiлетминi
____________
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1997 г. N 837
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1997 год" следующие изменение
и дополнение:
В Плане законопроектных работ, утвержденном указанным
постановлением, в строке, порядковый номер 45, исключить слова:
"с включением норм о государственном оборонном заказе";
дополнить строками, порядковый номер 46а, следующего содержания:
"46а О государственном  Минэкономторг,    апрель  май  июнь
оборонном заказе   Минобороны,
Минфин, Минюст
_________________
Отдел
координации
подготовки
правительственных
решений ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан