Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 қаңтардағы N 40 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 16 мамыр N 838
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында
1997 жылы балық аулау және теңiз аңдарын (итбалық) аулаудың көлемiн
(лимитiн) бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы
10 қаңтардағы N 40 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасына:
"олардан Жайық өзенi бойынша бекiре" жолындағы "365" деген сан
"480" деген санға ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 40
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 г. N 838
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 40 P970040_ "Об утверждении объемов (лимитов) вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя) в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1997 год" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
по строке "из них: осетровые по р. Урал" цифру "365" заменить цифрой "480".
Премьер-Министр
Республики Казахстан