Қазақстан Республикасы Азаматтық әуе кемелерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 21 мамыр N 858. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1398 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 25.12.2013 № 1398 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 U952697_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 23, 148-құжат) сәйкес және Қазақстан Республикасы азаматтық әуе кемелерiнiң жай-күйiне мемлекеттiк қадағалауды жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған нысан бойынша Қазақстан Республикасы
Азаматтық әуе кемелерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi азаматтық әуе кемелерiн тiркеуге кiрiссiн және тiркеу
туралы куәлiк берудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 21 мамырдағы
N 858 қаулысына
қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ АЗАМАТТЫҚ ӘУЕ КЕМЕЛЕРIНIҢ
МЕМЛЕКЕТТIК ТIЗIЛIМI
---------------------------------------------------------------------
Тiркеу   |   Тiркелген  |   Тiркеу   |  РҚБӨҰ*  |  Әуе  | Әуе
нөмiрi   |   уақыты     |   туралы   | бойынша  |кемесi-|кемесi-
|              |  куәлiктiң |24-битолық|нiң    |нiң
|              |    нөмiрi  |мекен-жайы|үлгiсi |зауыттық
|              |            |          |       |нөмiрi
----------------------------------------------------------------------

Об учреждении Государственного реестра гражданских воздушных судов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1997 года № 858. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1398
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1398 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 декабря 1995 г. N 2697 "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 148) и в целях осуществления государственного надзора за состоянием гражданских воздушных судов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Учредить Государственный реестр гражданских воздушных судов Республики Казахстан по прилагаемой форме. см.Z100339
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан приступить к регистрации гражданских воздушных судов и обеспечить выдачу свидетельств о регистрации.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 1997 г. N 858
Государственный реестр
гражданских воздушных судов
Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------
Регистрационный!Дата !Номер  !24-битовый!Тип       !Заводской номер
номер       !реги-!свиде- !адрес по  !воздушного!воздушного судна
!стра-!тель-  !ВОСРЛ
!судна     !
!ции  !ства о !          !          !
!     !реги-  !          !          !
!     !страции!          !          !
---------------------------------------------------------------------

1        |      2       |     3      |    4     |    5  |   6
----------------------------------------------------------------------
|              |            |          |       |
----------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
Әуе кеме-|   Зауыттан   |   Тiзiлiм- | Тiзiлiмнен |   Әуе
сiнiң    |   шыққан     |   нен      | шығару     | кемелерiнiң
мақсаты  |   уақыты     | шығарылған | туралы     | тiзiлiмiнен
|              | уақыты     | куәлiктiң  | шығару
|              |            | нөмiрi     | себебi
----------------------------------------------------------------------
7        |      8       |     9      |    10      |    11
----------------------------------------------------------------------
|              |            |            |
----------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------
Әуе кемесiнiң меншiк иесi      |    Әуе кемесiн пайдаланушы
|
----------------------------------------------------------------------
12                     |            13
----------------------------------------------------------------------
Негiзi:                        |     Пайдалану
|     куәлiгiнiң нөмiрi
|  Негiзi:
----------------------------------------------------------------------
Өзгерiстер:                    |   Өзгерiстер:
----------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------
* РҚБӨҰ - Радиолокация құралдарының бүкiл әлемдiк ұйымы

1        !  2  !   3   !    4     !     5    !        6
---------------------------------------------------------------------
!     !       !          !          !
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
Назначение!Дата    !Дата      !Номер        !Причина исключения из
воздушного!выпуска !исключения!свидетельства!Реестра
судна     !с завода!из Реестра!об исключении!
!        !          !из Реестра   !
---------------------------------------------------------------------
7     !   8    !    9     !     10      !           11
---------------------------------------------------------------------
!        !          !             !
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
СОБСТВЕННИК ВОЗДУШНОГО СУДНА  !   ЭКСПЛУАТАНТ ВОЗДУШНОГО СУДНА
---------------------------------------------------------------------
12               !              13
---------------------------------------------------------------------
Основание:                       !Номер свидетельства эксплуатанта
!Основание:
---------------------------------------------------------------------
Изменения:                       !Изменения:
---------------------------------------------------------------------
Сноска. ВОСРЛ - Всемирная организация средств радиолокации.