Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 сәуiрдегi N 665 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 мамырдағы N 886
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қорын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 сәуiрдегi N 665
P970665_
қаулысына
мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
6-тармақтағы "Басқарма" деген сөз "Байқаушы кеңесi" деген сөзбен
ауыстырылсын;
8-тармақтағы "Басқарма" деген сөз "Байқаушы кеңесi" деген сөзбен
ауыстырылсын;
"Қордың жоғары органы болып табылатын" деген сөз алынып
тасталсын;
Мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Қордың басқарма төрағасы лауазымы бойынша Байқаушы кеңестiң
мүшесi болып табылады";
9-тармақ 10-тармақ болып есептелсiн;
аталмыш қаулының қосымшасына:
"қаулының атауындағы "Басқарма" деген сөз "Байқаушы кеңестiң"
деген сөзбен ауыстырылсын;"
"Адасбаев Е.А. "жолындағы "төрағаның орынбасары" деген сөз алынып
тасталсын".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 г. N 665
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 г. N 886
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
апреля 1997 г. N 665
P970665_
"О создании Фонда развития малого
предпринимательства" следующие изменения и дополнение:
в пункте 6 слово "Правлением" заменить словами "Наблюдательным
советом";
в пункте 8:
слово "Правление" заменить словами "Наблюдательный совет";
исключить слова "являющееся высшим органом Фонда";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Председатель Правления Фонда по должности является членом
Наблюдательного совета";
пункт 9 считать пунктом 10;
в приложении к указанному постановлению:
в заголовке слово "Правления" заменить словами "Наблюдательного
совета";
по строке "Адасбаев Е.А." исключить слова "заместитель
председателя".
Премьер-Министр
Республики Казахстан