Импортталатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және жеке адамдардың Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы алып өтетiн, акциз салуға жатпайтын акцизделетiн тауарлардың нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттердiң ТМД сыртқы экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауар номенклатурасы туралы үкiметаралық келiсiмiн жүзеге асыру және тауарлардың кодтары мен сипатын оның жаңа редакциясына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.<*>
2.<*>
3.<*>
ЕСКЕРТУ. 1,2,3-тармақтарының күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1998.10.27. N 1087 қаулысымен
4. 1997 жылдың 1 маусымынан бастап:
"Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалары алып өтетiн акциз салуға жатпайтын акцизделетiн тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1748 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., ) 53, 517-құжат;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 қаңтардағы N 41 қаулысының соңғы абзацының;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1748 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 553 қаулысының
күшi жойылған деп танылсын.
5. Осы қаулы жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1997 года № 907. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
В целях реализации межправительственного Соглашения государств-участников Содружества Независимых Государств о единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности СНГ и приведения кодов и описания товаров в соответствие с ее новой редакцией Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1-3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1998 г. N 1087 P981087_ )
4. Признать утратившими силу с 1 июня 1997 года:
постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1748 P961748_ "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 517);
последний абзац постановления Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 41 P970041_ "О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 553 P970553_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1748.
5. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан