Үкiметаралық қазақстан-украин сауда-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi комиссияның қазақстандық жағының төрағасын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 5 маусымдағы N 928. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
1994 жылғы 17 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Украина Үкiметiнiң арасындағы Еркiн сауда келiсiмiне сәйкес және Қазақстан мен Украина арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастықты одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Дүйсенов Дүйсенбай Төлеубайұлы үкiметаралық қазақстан-украин сауда-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi комиссияның қазақстандық жағының төрағасы болып тағайындалсын.
2. "Үкiметаралық қазақстан-украин сауда-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi комиссияға қазақстан жағынан төраға тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 қыркүйектегi N 1275 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О назначении председателя казахстанской части межправительственной казахстанско-украинской Комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1997 г. N 928. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
В соответствии с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Правительством Украины о свободной торговле от 17 сентября 1994 года и в целях дальнейшего развития торгово-экономического сотрудничества между Казахстаном и Украиной Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить председателем казахстанской части межправительственной казахстанско-украинской Комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству Дуйсенова Дюсембая Тюлеубаевича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 сентября 1995 г. N 1275 "О назначении председателя казахстанской части межправительственной казахстанско-украинской Комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству".
Премьер-Министр
Республики Казахстан