О внебюджетном счете "сумм по поручениям" органов прокуратуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 г. N 943. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 августа 1997 г. N 1303 ~P971303
Во исполнение постановления Президента Республики Казахстан от 17 марта 1995 г. N 2127 K952127_ "О неотложных мерах по борьбе с преступностью и укреплению правопорядка" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 114), в целях укрепления материально-технической базы органов прокуратуры и стимулирования их деятельности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Генеральной Прокуратуре по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан открыть внебюджетный счет "сумм по поручениям" органов прокуратуры.
2. Определить источником формирования средств счета отчисления в размере 50 процентов от сумм фактически возмещенного государству ущерба и взысканных платежей по мерам прокурорского реагирования.
3. Генеральной Прокуратуре, Министерству юстиции, Министерству финансов Республики Казахстан в месячный срок разработать и утвердить Инструкцию о порядке формирования и использования средств внебюджетного счета "сумм по поручениям" органов прокуратуры.
4. Генеральной Прокуратуре Республики Казахстан обеспечить контроль за расходованием средств, поступающих на внебюджетный счет "сумм по поручениям" органов прокуратуры.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Прокуратура органдарының "тапсырмалар бойынша сомалар" бюджеттен тыс шоты туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 10 маусым N 943. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.08.28. N 1303 қаулысымен. ~P971303
"Қылмысқа қарсы күрес және құқық тәртiбiн нығайту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 2127 қаулысын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 114-құжат) орындау үшiн, прокуратура органдарының материалдық-техникалық базасын нығайту және олардың қызметiн ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша прокуратура органдарының бюджеттен тыс "тапсырмалар бойынша сомалар" шотын ашсын.
2. Мемлекетке нақты зиянды өтеу және прокурорлық назар аударылған шаралар бойынша өндiрiп алынған сомалардың 50 процентi мөлшерiндегi аударым шоттарының қаражатын қалыптастыру көзi болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы, Әдiлет министрлiгi, Қаржы министрлiгi бiр ай мерзiмде прокуратура органдарының "тапсырмалар бойынша сомалар" бюджеттен тыс шотының қаражатын қалыптастыру және пайдаланудың тәртiбi туралы нұсқаулық әзiрлесiн және бекiтсiн.
4. Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы прокуратура органдарының бюджеттен тыс "тапсырмалар бойынша сомалар" шотына түскен қаражатты жұмсауына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi