Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң қазынашылық департаментiне директордың орынбасары қосымша бiрлiгiн енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 10 маусымдағы N 946
"Қазынашылық жаңарту" жобасының шеңберiнде жүргiзiлетiн
жұмыстардың күрделiлiгiне және айтарлықтай көлемiне байланысты
Қазақстан Республикасының Үкiметi  қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне айрықшалық
ретiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық
департаментiне директордың орынбасары қосымша бiрлiгiн енгiзуге
рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О введении в Департаменте Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан дополнительной единицы заместителя Директора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 г. N 946
В связи со сложностью и значительным объемом работ, проводимых в рамках проекта "Модернизация Казначейства", Правительство Республики Казахстан постановляет:
Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан в порядке исключения ввести дополнительную единицу заместителя Директора Департамента Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан