Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1521 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 11 маусым N 950. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.05.27. N 661 қаулысымен. ~P990661
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң Мемлекеттiк почтасын Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi жанындағы Почта байланысының республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнына айналдыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1521 қаулысына
P951521_
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 35, 450-құжат) мынадай толықтыру
енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасына:
реттiк номерi 29, мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"29. Салынып жатқан байланыс кәсiпорындарының дирекциясы, Алматы
қаласы".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 1521
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1997 г. N 950. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27.05.99 N 661 ~P990661
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 1521 P951521_ "О преобразовании Государственной почты Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие почтовой связи при Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 35, ст. 450) следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 29, следующего содержания:
"29. Дирекция строящихся предприятий связи, г. Алматы."
Премьер-Министр
Республики Казахстан