Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 13 маусым N 970. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.02.23. N 127 қаулысымен. ~P980127
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң құрылымы қосымшаға сәйкес, сондай-ақ алқаның адам саны - 9 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң 5 орынбасары, оның iшiнде 2 бiрiншi орынбасары болуына рұқсат етiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын реформалаудың жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 P970398_ қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мемлекеттiк
шекара күзетi жөнiндегi комитетi".
ЕСКЕРТУ. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12. N 1551 қаулысымен.
P971551_
4. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 27 желтоқсандағы N 1665 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 13 маусымдағы
N 970 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Адъютанттар бөлiмi
Баспасөз қызметi
Құжаттау департаментi
Iшкi қауiпсiздiк басқармасы
Халықаралық әскери ынтымақтастық департаментi
Бас штаб:
жедел жоспарлау департаментi
ұйымдастыру-жұмылдыру жұмысы департаментi
байланыс департаментi
сегiзiншi бөлiм
топографиялық қызмет
әскери хабарламалар қызметi
қаржы бөлiмшесi
комендатура
бөлiм (кадрларды iрiктеу, орналастыру, есепке алу және
құжаттар әзiрлеу)
қамтамасыз ету бөлiмi
әскери-оркестр қызметi
Арнайы әскер департаментi
Жауынгерлiк даярлық департаментi
Медициналық қамтамасыз ету департаментi
Кадр және әскери бiлiм департаментi
Тәрбие және әлеуметтiк-құқықтық жұмыстар департаментi
Экономика және қаржы департаментi
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi комитетi (заңды тұлға құқығында) Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi (заңды тұлға құқығында).

О структуре Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 970. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 февраля 1998 г. N 127 ~P980127
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 9 человек.
2. Разрешить Министру обороны Республики Казахстан иметь 5 заместителей, в том числе 2 первых.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1551)
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1665 P961665_ "О структуре центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 970
Структура
Министерства обороны
Республики Казахстан
Руководство
Отдел адъютантов
Пресс-служба
Департамент документирования
Управление внутренней безопасности
Департамент международного военного сотрудничества
Главный штаб:
департамент оперативного планирования
департамент организационно-мобилизационной работы
департамент связи
восьмой отдел
топографическая служба
служба военных сообщений
финансовое отделение
комендатура
отдел (отбора, расстановки, учета кадров и отработки документов)
отдел обеспечения
военно-оркестровая служба
Департамент специальных войск
Департамент боевой подготовки
Департамент медицинского обеспечения
Департамент кадров и военного образования
Департамент воспитательной и социально-правовой работы
Департамент экономики и финансов
Комитет по охране государственной границы Республики Казахстан
(на правах юридического лица)
Комитет по оборонной промышленности (на правах юридического
лица)