Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 873 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 13 маусым N 972. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.12.04. N 1698 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 873 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ғылым
министрлiгi - Ғылым академиясы (Ғылымминi - Ғылым академиясы) туралы
ережеде:
9-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Ғылым министрi - Ғылым академиясы президентiнiң Ғылым министрi
- Ғылым академиясы президентiнiң ұсынуы бойынша Қазақстан
Республикасының Үкiметi қызметке тағайындайтын және қызметтен
босататын орынбасары - вице-министрi болады";
11-тармақтың үшiншi абзацы "ғылым министрлiгi" деген сөздердiң
алдынан "өз орынбасарының" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 972. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 декабря 1997 г. N 1698 ~P971698
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 873 P970873_ "Об утверждении Положения о Министерстве науки-Академии наук Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Положении о Министерстве науки-Академии наук Республики Казахстан (Миннауки - Академия наук), утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 дополнить предложением следующего содержания:
"Министр науки-президент Академии наук имеет заместителя-вице-Министра, назначаемого на должность и освобождаемого от должности Правительством Республики Казахстан по представлению Министра науки-президента Академии наук";
в абзаце третьем пункта 11 после слов "круг полномочий" дополнить словами "своего заместителя".
Премьер-Министр
Республики Казахстан