Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнiң оқытушылары мен қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 маусымдағы N 982.
"Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнiң мәртебесi жөнiндегi" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1059 K931059_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 2, 21-құжат) сәйкес республиканың дербес, жетекшi және iргелi жоғары оқу орны ретiндегi оның мәртебесiн ескере отырып, Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық Университетiнiң ғылыми және педагогтық әлеуетiн сақтап қалу мақсатында, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 665
қаулысымен. P020665_
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737 қаулысында P961737_ :
25-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Әл-Фараби атындағы Қазақ
мемлекеттiк ұлттық университетi" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер
енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 465 қаулысына
P970465_
(Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 14, 107-құжат):
аталған қаулының 2-қосымшасында:
2-тармақ алынып тасталсын;
3 - 7-тармақтар 2 - 6-тармақтар болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об оплате труда преподавателей и сотрудников Казахского государственного национального университета имени Аль-Фараби
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 982
В соответствии с постановлением Президента Республики Казахстан от 9 января 1993 г. N 1059 "О статусе Казахского государственного национального университета им. Аль-Фараби" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 2, ст. 21), в целях сохранения научного и педагогического потенциала Казахского государственного национального университета им. Аль-Фараби, учитывая особый статус как автономного, ведущего и базового вуза республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 июня 2002 г. N 665 P020665_ )
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737 P961737_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год":
в абзаце первом пункта 25 исключить слова "Казахского государственного национального университета имени Аль-Фараби";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. N 465 P970465_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 107):
в приложении 2 к указанному постановлению:
пункт 2 исключить;
пункты 3 - 7 считать пунктами 2 - 6.
Премьер-Министр
Республики Казахстан