Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 және 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 18 маусым N 985. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.10.27. N 1087 қаулысымен
Республикада шарап жасау өнiмдерiн өндiрудi ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 қаулысына P961747_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 516-құжат):
аталған қаулының 1-қосымшасына:
"Шараптар" жолындағы "0,2" саны "0,1" санымен ауыстырылсын;
"Шарап материалдары" (Қазақстан Республикасының тауар өндiрушiлерi шарап жасау өнiмдерiн өңдеу үшiн босатқанынан басқа (олардың аталған өнiмдердi өндiруге құқығының бар екендiгiне лицензиясы болған кезде) жолындағы "0,2" саны "0,1" санымен ауыстырылсын.
2. "Импортталатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және жеке адамдардың Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы алып өтетен, акциз салуға жатпайтын акцизделетiн тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулысына P970907_ :
аталған қаулының 1-қосымшасына:
"2204 (2204 30-дан басқа) Шараптар, шампан шараптары" жолындағы
"0,8" саны "0,4" санымен ауыстырылсын;
"2205, 2206 00** шарап материалдары" жолындағы "0,8" саны "0,4"
санымен ауыстырылсын.
3. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
4. Осы қаулы жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1747 и от 30 мая 1997 г. N 907
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1997 г. N 985. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1998 г. N 1087 ~P981087.
В целях стимулирования производства винодельческой продукции в
республике Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 31
декабря 1996 г. N 1747
P961747_
"О ставках акцизов на подакцизные
товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП
Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 516):
в приложении 1 к указанному постановлению:
по строке "Вина" цифру "0,2." заменить цифрой    "0,1";
по строке "Виноматериалы" (кроме отпускаемых
для выработки винодельческой продукции
товаропроизводителям Республики Казахстан (при
наличии у них лицензии на право производства
указанной продукции) цифру "О,2" заменить цифрой "0,1".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1997 г. N 907 P970907_ "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами":
в приложении 1 к указанному постановлению:
по строке "Из 2204 (кроме 2204 30) Вина, шампанские вина" цифру "0,8" заменить цифрой "0,4";
по строке "2205, 2206 00 Виноматериалы" цифру "0,8" заменить цифрой "0,4".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан