"Алаш" акционерлiк қоғамын мемлекеттiк тiркеу орны бойынша "Алаш", "КРАМДС-Кварцит", "Оңтүстiк Топар кен басқармасы", "Центргеолсъемка" акционерлiк қоғамдары мен "Абайкен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң бiрыңғай салық төлеушiсi деп айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1004
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Алаш" акционерлiк қоғамы мемлекеттiк тiркеу орны бойынша қызметiн бiрыңғай өндiрiстiк кешенде жүзеге асыратын кәсiпорындар ретiндегi "Алаш", "КРАМДС-Кварцит", "Оңтүстiк Топар кен басқармасы", "Центргеолсъемка" акционерлiк қоғамдары мен "Абайкен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң бiрыңғай салық төлеушiсi болып айқындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об определении акционерного общества "Алаш" по месту государственной регистрации единым налогоплательщиком акционерных обществ "Алаш", "КРАМДС-Кварцит", "Южно-Топарское рудоуправление", "Центргеолсъемка" и товарищества с ограниченной ответственностью "Абайкен"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. N 1004
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
определить акционерное общество "Алаш" по месту государственной регистрации единым налогоплательщиком акционерных обществ "Алаш", "КРАМДС"-Кварцит, "Южно-Топарское рудоуправление", "Центргеолсъемка" и товарищества с ограниченной ответственностью "Абайкен" как предприятий, осуществляющих деятельность в едином производственном комплексе.
Премьер-Министр
Республики Казахстан