1997 жылдың III тоқсанында Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Үкiметi Төралқасының отырыстарында қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 1042
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1997 жылдың III тоқсанында Қазақстан Республикасының Үкiметi
мен Үкiметi Төралқасының отырыстарында қарауға арналған мәселелердiң
тiзбесi (қоса берiлiп отыр) бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 шiлдедегi
N 1042 қаулысымен
бекiтiлген
1997 жылдың III тоқсанында Қазақстан Республикасының
Үкiметi мен Үкiметi Төралқасының мәжiлiстерiнде қарауға
арналған мәселелердiң
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Мәселенiң атауы             |   Материалдарды әзiрлеуге
|          жауаптылар
____________________________________|_______________________________
1                 |               2
____________________________________|_______________________________
Үкiмет отырыстары
Шiлде
Қазақстан Акционерлiк Халықтық    Халықтық Банк
Жинақ Банкiн кезең-кезеңмен
мемлекет иелiгiнен алудың
бағдарламасы туралы
"Қазақстан Республикасы           Қаржыминi
Үкiметiнiң республикалық
бюджеттiң 1996 жылғы
атқарылуы туралы есебiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасының Заң жобасы
туралы
Қазақстан Республикасы            Еңбекәлеуметқорғауминi
зейнетақы қорының
1997 жылға арналған
нақтыланған бюджетi туралы
бюджеттiң 1997 жылдың бiрiншi     Қаржыминi
жарты жылдығындағы
атқарылуының қорытындылары
Тамыз
1998 жылға арналған бюджеттiң     Қаржыминi
жобасын дайындау туралы
Минералды-шикiзат кешенiндегi     Энергетика және табиғи
инвестициялық қызметтiң жай-күйi  ресурстарминi
туралы
Қыркүйек
"Салық полициясы туралы"         Қаржыминiнiң Салық
Қазақстан Республикасы           полициясы
Заңының жобасы туралы            департаментi
Үкiмет Төралқасының отырыстары
Шiлде
"Зейнетақы мен еңбекақыны
уақтылы төлеудi қамтамасыз
ету жөнiндегi бiрiншi кезектегi
шаралар туралы" Қазақстан
Республикасының Президентi
жарлығының атқарылу барысын
облыс әкiмдерiнiң орындауы
туралы
II Орта Азия ойындарын            Бiлiм және мәдениетминi
өткiзуге әзiрлiктiң барысы
туралы
Тамыз
"қазақтелеком" ААҚ-ның           Көлiккомминi
1997 жылдың бiрiншi жарты        Қаржыминiнiң Меммүлiк және
жылдығындағы қаржы-шаруашылық    активтер Департаментi
қызметiнiң қорытындылары         Экономсаудаминi
М.О. Әуезовтың 100 жылға толуын  Бiлiм және мәдениетминi
мерекелеуге әзiрлiктiң барысы
туралы
Қыркүйек
Сот-сараптау мекемелерiн         Әдiлетминi
құру туралы
Жұмыспен қамту қорының           Еңбекәлеуметқорғауминi
1997 жылдың бiрiншi жарты
жылдығындағы жұмысының
қорытындылары туралы

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства и Президиума Правительства Республики Казахстан в III квартале 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 1042
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства и Президиума Правительства Республики Казахстан в III квартале 1997 года (прилагается).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 1042
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства и Президиума Правительства
Республики Казахстан в III квартале
1997 года
---------------------------------------------------------------------
Наименование вопроса                    !  Ответственные за
! подготовку материала
---------------------------------------------------------------------
1                      !           2
---------------------------------------------------------------------
Заседания Правительства
Июль
О Программе поэтапного разгосударствления     Народный Банк
Акционерного Народного Сберегательного
Банка Казахстана
О проекте Закона Республики Казахстан "Об     Минфин
утверждении отчета Правительства Республики
Казахстан об исполнении республиканского
бюджета за 1996 год"
Об уточненном бюджете пенсионного фонда       Минтрудсоцзащиты
Республики Казахстан на 1997 год
Итоги исполнения бюджета за первое            Минфин
полугодие 1997 года
Август
О подготовке проекта бюджета на 1998 год      Минфин
О состоянии инвестиционной деятельности в     Минэнерго и природных
минерально-сырьевом комплексе                 ресурсов
Сентябрь
О проекте Закона Республики Казахстан         Департамент налоговой
"О налоговой полиции"                         полиции Минфина
Заседания Президиума Правительства
Июль
Об исполнении акимами областей хода           Минтрудсоцзащиты
исполнения Указа Президента Республики
Казахстан "О первоочередных мерах по
обеспечению своевременных выплат пенсий и
заработной платы"
О ходе подготовки к проведению II             Минобразования и
Центрально-Азиатских игр                      культуры
Август
Итоги финансово-хозяйственной деятельности    Минтранском Департамент
ОАО "Казахтелеком" за первое полугодие        госимущества и активов
1997 года                                     Минфина Минэкономторг
О ходе подготовки к празднованию 100          Минобразования и
летая со дня рождения М.О. Ауэзова            культуры
О состоянии и мерах по улучшению условий      Минтрудсоцзащиты
и охраны труда в республике
Сентябрь
О создании судебно-экспертных учреждений      Минюст
Об итогах работы Фонда занятости за           Минтрудсоцзащиты
первое полугодие 1997 года