Республикалық бюджетте төлемдер бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 8 шiдедегi N 1073
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң бөлiмшелерiн мұнай өнiмдерiн сатып алу жөнiндегi тендер нәтижесiне сәйкес жанар-жағар май материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджет пен республикалық бюджетке төлемдер бойынша берешегi бар, мұнай өнiмдерiн берушiлердiң арасындағы жалпы сомасы 729622000 (жетi жүз жиырма тоғыз миллион алты жүз жиырма екi мың) теңге, оның iшiнде "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының 3534060000 (үш жүз елу үш миллион төрт жүз алты мың) теңге, "Атырау мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының 376216000 (үш жүз жетпiс алты миллион екi жүз он алты мың) теңге сомасындағы берешегiне есептеу жүргiзсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.09.01. N 1312
қаулысымен. P971312_
2. Аталған сомаларды есептеу 2-қосымшаға сәйкес мұнай өнiмдерiн беру фактiсi бойынша Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi комитетiнiң мекемелерiн қаржыландыру есебiне жүргiзсiн.
3. Берешектi есептеу аталған сомалар 1997 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiле
отырып жүргiзiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара
күзетi жөнiндегi комитетiне берiлген мұнай өнiмдерiнiң толықтығы мен
сапасына, сондай-ақ бағасының негiздiлiгiнде бақылау орнатсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 қыркүйектегi
N 1312 қаулысына
1 - қосымша
<*>
ЕСКЕРТУ. 1 және 2-қосымшалар жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң
1997.09.01.N 1312 қаулысымен.
P971312_
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен
Шекара әскерлерiнiң мұқтажы үшiн мұнай өнiмдерiн берудiң
есебiне есептелетiн республикалық бюджетке төлемдер
бойынша берешегi бар кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Берушi кәсiпорындардың| Есепке қабылданатын сома (мың теңге)
атауы мен есепке      |_____________________________________________
алынатын төлемдердiң  | Барлығы |  Оның iшiнде қаржыландыру есебiне
түрлерi               |         |___________________________________
|         |Қорғаныс         |Қорғанысминiнiң
|         |министрлiгi      |Мемлекеттiк шекара
|         |                 |күзетi жөнiндегi
|         |                 |комитетi
______________________|_________|_________________|_________________
|         |                 |

О проведении зачета по платежам в республиканский бюджет
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1073
В целях обеспечения подразделений Министерства обороны Республики Казахстан горюче-смазочными материалами согласно итогам тендера по закупке нефтепродуктов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности между республиканским бюджетом и поставщиками нефтепродуктов, имеющими задолженность по платежам в республиканский бюджет, на общую сумму 729622000 (семьсот двадцать девять миллионов шестьсот двадцать две тысячи) тенге, в том числе по акционерному обществу "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" на сумму 353406000 (триста пятьдесят три миллиона четыреста шесть тысяч) тенге, акционерному обществу "Атырауский нефтеперерабатывающий завод" 376216000 (триста семьдесят шесть миллионов двести шестнадцать тысяч) тенге согласно приложению 1. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 сентября 1997 г. N 1312 P971312_ .
2. Зачет указанных сумм в счет финансирования учреждений Министерства обороны и Комитета по охране государственной границы Республики Казахстан Министерства обороны Республики Казахстан производить по факту поставки нефтепродуктов согласно приложению 2.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1997 год.
4. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан установить контроль за полнотой и качеством поставленных нефтепродуктов Министерству обороны и Комитету по охране государственной границы Республики Казахстан Министерства обороны Республики Казахстан, а также за обоснованностью цен.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1073 <*>
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Правительства
РК от 1 сентября 1997 г. N 1312
P971312_
.
Перечень
предприятий, имеющих задолженность по платежам
в республиканский бюджет, засчитываемую в счет поставок
нефтепродуктов для нужд Министерства обороны
и Пограничных войск Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------
Наименование                 !  Сумма, принимаемая к зачету
предприятий-поставщиков           !         (тыс. тенге)
и вид засчитываемых             !----------------------------------
платежей                    ! Всего  !   В том числе в счет
!        !     финансирования
!        !-------------------------
!        !Министерство!Комитет по
!        !  обороны   !охране госу-
!        !            !дарственной
!        !            !границы
!        !            !Минобороны
---------------------------------------------------------------------

1. "Павлодар мұнай    |         |                 |
өңдеу зауыты" акцио.  |         |                 |
нерлiк қоғамы,        |         |                 |
Павлодар қаласы:      |         |                 |
барлығы               |  353406 |    336850       |   16556
оның iшiнде акциздер  |  353406 |    336850       |   16556
бойынша               |         |                 |
|         |                 |
2. "Атырау мұнай өңдеу|         |                 |
зауыты" акционерлiк   |         |                 |
қоғамы, Атырау қаласы:|         |                 |
барлығы               |  376216 |    376216       |
оның iшiнде қосылған  |  376216 |    376216       |
құнға салық бойынша   |         |                 |
______________________|_________|_________________|_________________
Жиыны                 |  729622 |    713066       |   16556
______________________|_________|_________________|_________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 қыркүйектегi
N 1312 қаулысына
2 - қосымша
Республикалық бюджетке төлемдер бойынша кәсiпорындардың
берешегiн өтеу есебiне берушi кәсiпорындардың
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен
Шекара әскерлерiнiң мұқтажы үшiн мұнай өнiмдерiн берудiң
КЕСТЕСI
___________________________________________________________________
|"Атырау МӨЗ" АҚ       |"Павлодар МӨЗ" АҚ
|______________________|_______________________
|мөлше.|1 тонна.|құны, |мөлше.|1 тонна.|құны,
|рi,   |сының   |мың   |рi,   |сының   |мың
|тонна |бағасы, |теңге |тонна |бағасы, |теңге
|      |теңге   |      |      |теңге   |
____________________|______|________|______|______|________|_______
1          |   2  |    3   |   4  |   5  |    6   |   7
____________________|______|________|______|______|________|_______
|      |        |      |      |        |
1. Қорғаныс министр.|      |        |      |      |        |
лiгi           |      |        |      |      |        |
шiлде               |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 1500 | 16139  | 24208|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 2000 | 12240  | 24480|      |        |
пеш отыны           | 1000 |  7200  |  7200|      |        |
Барлығы             |      |        | 55888|      |        |
тамыз               |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 4000 | 16139  | 64556|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 3000 | 12240  | 36720|      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      | 4000 | 12457  | 49828
Барлығы             |      |        |101276|      |        | 49828
қыркүйек            |      |        |      |      |        |

1. Акционерное общество
"Павлодарский
нефтеперерабатывающий завод",
г. Павлодар:
всего                              353406    336850       16556
в том числе по акцизам             353406    336850       16556
2. Акционерное общество
"Атырауский
нефтеперерабатывающий завод",
г. Атырау:
всего                              376216    376216
в том числе по налогу на
добавленную стоимость              376216    376216
---------------------------------------------------------------------
Итого                         729622    713066       16556
---------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1073 <*>
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Правительства
РК от 1 сентября 1997 г. N 1312
P971312_
.
График
поставки нефтепродуктов для нужд Министерства
обороны и Пограничных войск Республики Казахстан
в счет погашения задолженности предприятий-поставщиков
по платежам в республиканский бюджет
---------------------------------------------------------------------
!  АО "Атырауский НПЗ"      !  АО "Павлодарский НПЗ"
!---------------------------!---------------------------
!Коли-  !Цена за !Стоимость !Коли-  !Цена за !Стоимость
!чество,!1 тонну,!тыс. тенге!чество,!1 тонну,!тыс. тенге
!тонн   !тенге   !          !тонн   !тенге   !
---------------------------------------------------------------------
1      !   2   !   3    !    4     !   5   !   6    !    7
---------------------------------------------------------------------
1. Министерство
обороны
июль
автобензин
А-76          1500    16139     24208
авиакеросин
ТС-1          2000    12240     24480
печное
топливо       1000    7200      7200
Всего                          55888
август
автобензин
А-76          4000    16139     64556
авиакеросин
ТС-1          3000    12240     36720
дизтопливо
"3"                                       4000    12457    49828
Всего                          101276                     49828
сентябрь
автобензин

А-76 автобензинi    | 4000 | 16139  | 64556|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 4000 | 12240  | 48960|      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      | 7500 | 12457  | 93427
Барлығы             |      |        |113516|      |        | 93427
қазан               |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 2500 | 16139  | 40347|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 1960 | 12240  | 23990|      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      | 7500 | 12457  | 93427
Барлығы             |      |        | 64337|      |        | 93427
қараша              |      |        |      | 6034 | 12457  | 75166
"3" дизельдiк отыны |      |        |      |      |        | 75166
Барлығы             |      |        |      |      |        |
Көлiктер            |      |        |      |      |        | 25002
шығыстар            |      |        | 41199|      |        | 336850
Жиыны               |      |        |376216|25034 |        |
2. Шекара әскерлерi |      |        |      |      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      |      |        |
қазан               |      |        |      |  615 | 12457  | 7661
қараша              |      |        |      |  615 | 12457  | 7661
Барлығы             |      |        |      | 1230 | 12457  | 15322
Көлiктер            |      |        |      |      |        |
шығыстар            |      |        |      |      |        | 1234
Жиыны               |      |        |      | 1230 |        | 16556
____________________|______|________|______|______|________|_______
Жиыны               | 23960|        |376216|26264 |        |353406

А-76          4000    16139     64556
авиакеросин
ТС-1          4000    12240     48960
дизтопливо
"3"                                       7500    12457    93427
Всего                          113516                     93427
октябрь
автобензин
А-76          2500    16139     40347
авиакеросин
ТС-1          1960    12240     23990
дизтопливо
"3"                                       7500    12457    93427
Всего                          64337                      93427
ноябрь
дизтопливо
"3"                                       6034    12457    75166
Всего                                                     75166
Транспортные
расходы                         41199                      25002
Итого                           376216    25034            336850
2. Пограничные
войска
Дизтопливо
"3"
октябрь                                   615     12457    7661
ноябрь                                    615     12457    7661
Всего                                    1230    12457    15322
Транспортные
расходы                                                    1234
Итого                                    1230             16556
---------------------------------------------------------------------
ИТОГО        23960             376216    26264            353406